Czy oświetlenie ewakuacyjne w budynku przemysłowym jest potrzebne?

#2016-09-05 00:03:59 

konsolowiec

Użytkownik

Witam! Mam pytanie i proszę o poważne, rzetelne odpowiedzi bo sprawa jest ważna i nie chciałbym zapłacić jakiejś kary. Mam firmę, dwa budynki – biuro i halę montażową, czy na tej hali gdzie są także wydzielone pomieszczenia dla pracowników muszę umieszczać oświetlenie ewakuacyjne? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
#2016-09-05 01:34:11 

bartkowa

Użytkownik

Niestety nie jestem prawnikiem z wykształcenia i sama nie wiem ale wydaje mi się że chociażby dla bezpieczeństwa ludzi tam pracujących przydałoby się zamontować odpowiednio widoczne oświetlenie ewakuacyjne, które pomogłoby w razie czego trafić do wyjścia. Nie wiem czy za brak można dostać jakąś karę, ale jeśli istnieje obawa to warto zdusić ja w zarodku i kupić co trzeba.
#2016-09-05 03:19:13 

olinka

Użytkownik

Cześć, przepraszam za zmianę tematu ale szukam kinkietów naściennych. Może wiecie gdzie dostanę takie w dobrej cenie?
#2016-09-05 06:06:45 

bartkowa

Użytkownik

Niemal całe oświetlenie domowe kupowałam tu - http://www.gitmarket.pl/kinkiety-nascienne/, od razu masz link do kinkietów. Mają bardzo dobrej jakości produkty, po których to naprawdę widać. Wykonane z bardzo dobrego tworzywa cześci są dobrze spasowane, nic nie odstaje i nie lata. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-09-05 08:48:39 

konsolowiec

Użytkownik

Kinkietów co prawda nie potrzebowałem ale pozowliłem sobie wejśc i przejrzeć co mają w ofercie i znalazłem cośdo ogrodu – bardzo stylowe lampy. Na pewno je zamówię bo mam niezagospodarowany placyk miedzy budynkami który dobrze byłoby obsadzić krzaczkami i odpowiednio oświetlic. Widze ze mają takie rarytasy jak lampa uliczna, która też by mi sie przydała. Pomimo ze chyba o mnie zapomniałaś, to dziękuję za wskazówki
#2016-09-05 09:21:05 

olinka

Użytkownik

rarytasów tam co niemiara. Śmiechem żartem, ale rzeczywiście dostępność jest fantastyczna. Szczególnie dla kogoś kto urządza dom albo mieszkanie. Osobiście mam bardzo dobre zdanie na temat tego sklepu, kiedyś zamawiałam u nich małą oprawę led i byłam bardzo zadowolona z jakości i szybkiej wysyłki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015