Co sądzicie o zabawkach drewnianych dla dzieci?

#2016-09-09 03:29:46

KangurzycaHania

Skąd: Krosno

Witam wszystkie mamy i nie tylko. Chciałabym się dowiedzieć jakie macie zdanie na temat drewnianych zabawek dla dzieci. Czy są one bezpieczne i zdrowe? Czy dziecko nic sobie nie zrobi takim klockiem albo czymś innym. Proszę o odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.
#2016-09-09 04:20:40

menager

Skąd: Radom

Szczerze to kupiłem ciekawe zabawki z drewna dla dzieci w zeszłym roku pod choinkę i są raczej bardzo zadowolone. Nie zauważyłem żeby jakoś im zaszkodziły, albo pwoodowały urazy. Zabawki jak zabawki, bawią się nimi grzecznie. To już takie moje osobiste spostrzeżenie ale wydaje mi się że są to o wiele bezpieczniejsze rzeczy niż zrobione z tworzyw sztucznych. Od lat człowiek obcował z drewnem i wyszło mu to na dobre.
#2016-09-09 06:16:58

Bonus BGC

Skąd: Komorniki

Sory za zmianę tematu ale potrzebna mi niania elektroniczna. Czy moglibyście polecić mi markę wartą uwagi? Pozdrawiam i dzieki z góry.
#2016-09-09 06:40:05

olinka

Skąd: Moskau

Używam niani elektroczniej Philips i jestem z niej bardzo zadowolona. Jakość dźwięku jest bardzo dobra, nie ma szumów które przeszkadzałyby dziecku albo mi. Dokładnie tego oczekiwałam od niani. A miałam podobnie jak Ty. W każdym sklepie mnóstwo różnych modeli, wariantów, kolorów itd, a ja zupełnie nie wiedziałam co mam wybrać. W końcu któregoś razu szukałam w sieci sklepu online z grami edukacyjnymi i znalazłam w nim to urządzenie. Zamówiłam, opłaciłam, wszystko przyszło jak należy więc nie mam zastrzeżeń do niczego.
#2016-09-09 07:57:22

Bonus BGC

Skąd: Komorniki

Super, dzięki, a czy mogłabyś podać link do tego sklepu bo chciałbym się rozejrzeć za kilkoma innymi rzeczami jak np bujaczka dla niemowlęcia. Znajdę tam coś takiego?
#2016-09-09 09:43:23

olinka

Skąd: Moskau

Sklep znajdziesz tu: samdlamam.pl. Bardzo dobrze zaopatrzony i funkcjonujący od wielu lat z szerokim asortymentem. Jeśli interesuje cie wytrzymała bujaczka dla niemowlęcia to bardzo dobrze trafiłeś bo moja bratowa zamawiała tam i bardzo sobie chwali. Dziecku jest wygodnie, nic nie skrzypi i nie przeszkadza.