honda skup czy sprzedaż co lepiej?

#2016-09-13 04:40:59 

Nico

Użytkownik

moja honda civic ma już trochę lat :) i zastanawiam się nad taką opcją, bo sprzedaż mi średnio idzie nikt nie chce hondy z 1995 roku, wiec obmyślam sprzedaż w skupie aut. i teraz moje pytanie, czy się opłaca :) tzn czy lepiej się pomęczyć i jeszcze trochę popytać, czy już oddać ją do skupu? Jakieś plusy minusy? wiadomo, że chciałbym na tym trochę zarobić, ale jak się nie da to się nie uprę. Bo ze sprzedażą nie idzie, nie ma chętnych.
#2016-09-13 05:37:36 

Bonus BGC

Użytkownik

jak masz się tak męczyć to już lepiej ją oddać do komisu abo do skupu, bo sam nic nie zdzialasz tak. a tam ci powiedza za ile to moze isc i co warto moze jeszcze przy niej porobić. a zawsze jak dajesz tam to masz z glowy meczenie sie z tym. zalatwia to za ciebie.
#2016-09-13 07:29:46 

szesnastka

Użytkownik

maz oddawał swoj samochód o skupu, bo tez mial problem ze sprzedażą. jakbys chcial wiedziec wiecej to podrzucam superautomarket.pl/skup-aut-honda/ skup z wrocławia ale maja swoje oddzialy tez w innych miastach, ja akurat z poznania jestem. No i załatwili tam za męza wszystko, wystarczylo tylko umowe spisac. Jak dla mnie to ten skup o wiele lepszy, bo łatwiej szybciej sie to zalatwia, a tez nie było czasu na kombinowanie. W skupie normalnie mu od razu obliczyli ile co i jak i wypłacili gotówkę do ręki. więc miał z głowy problem, a też starsza honda.

#2016-09-13 08:18:26 

horadrim

Użytkownik

poszedłbym w skup. honda fajne auto, ale niestety nie kazdy juz dzis chce nim jezdzic, a ceny tez leca na łeb na szyje, kazdy by chciał za pól darmo starsze auto miec, a że ono jest dobre technicznie i wszystko chodzi to juz nieważne.
#2016-09-13 08:39:31 

skostniała

Użytkownik

w autokomisie wystawią na sprzedaż za ciebie, wiec w sumie lepiej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015