Sukienka

#2016-09-15 05:16:25 

skostniała

Użytkownik

Cześć Wam! Chciałabym sobie kupić jakąś piękną, wyjściową sukienkę. Cena mnie tak naprawdę nie interesuje (no w graniach rozsądku :P), bo jestem gotowa sporo w taką zawinestować i jednak u mnie priorytetem jest to jak się będę w niej prezentowała później. W skrócie, poleccie jakiś fajny sklep z ubraniami i właśnie sukienkami. Przejrzę wszystkie wasze rekomendacje i może akurat coś mi się spodoba i kupię sobie jakąś sukienkę ;) z góry dzięki śliczne! Pozdrawiam! :D
#2016-09-15 06:12:16 

szesnastka

Użytkownik

Nie wiem czy słyszałaś o sklepie 303 Avenue, ale to moje odkrycie w tym roku. Robię tam naprawdę sporo zakupów nie i nie zapowiada się, żebym miała zakończyć tę manie zakupów :P serio, tam mają tak piękne ubrania, że jak jeżdżę po różnych butikach i sklepach po całej Polsce to dopiero u nich zobaczyłam naprawdę piękne ubrania, którym nie mogę się oprzeć. Jak chcesz coś szalonego i faktycznie na długi, długi czas to sięgnij po sukienkę od nich ;) warto!!
#2016-09-15 08:18:07 

malinka

Użytkownik

Moja siostra niedawno kupiła sukienkę z falbanami i wygląda po prostu przepięknie w niej. Kupiła ją w fajnej cenie i tak jak pisałam, wygląda wyśmienicie ;) wiadomo, że wszystko jest kwestią gustu, ale w razie czego zostawiam Ci tę sukienkę, może akurat Ci się spodoba i też poszukasz coś w podobnym guście ;)
#2016-09-15 09:34:08 

salamandra

Użytkownik

no bardzo fajny jest ten sklep jak tak przeglądam Wasze linki to faktycznie to wygląda na solidną rekomendacje.. dobrze, że weszłam sobie w ten wątek na forum, bo jednak dobrych sklepów z ciuchami nigdy za wiele :P
#2016-09-15 09:56:59 

narciarka

Użytkownik

dokładnie tak jak koleżanka wyżej napisała :P trzeba korzystać z tkaich okazji jak najczęściej :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015