Kwiaty w donicach

#2016-09-16 03:41:20 

skostniała

Użytkownik

Cześć wszystkim. Staram się wyszukać odpowiednie rośliny doniczkowe, którymi uświetniłabym swój salon i taras. Oczywiście tu się narodził problem, bo nie mam koncepcji co do donic. Z chęcią kupiłabym jakieś eleganckie, nowoczesne. Muszę też swoje stare kwiatki poprzesadzać w większe doniczki. Będzie mi ogromne miło, jeśli zechcecie cokolwiek w tej tematyce podpowiedzieć.
#2016-09-16 04:56:41 

Alutka

Użytkownik

Tematyka dośc typowa, bo każdy szuka jakiegoś pomysłu na stylizację, ja podpowiem tyle, że ładne są doniczki z ceramiki. Świetnie pasują zarówno do salonu jak i na zewnątrz. Mnie osobiście bardzo się spodobały takie w jasnych kolorach, jednolite. Lubię proste rzeczy.
#2016-09-16 06:21:52 

Diwa

Użytkownik

Witajcie. Ja też byłam w tej samej sytuacji, ja natomiast szukałam czegoś do ogrodu. Wtedy znalazłam piękne doniczki do ogrodu w nowoczesnym stylu były też mniejsze salonowe, ale mnie ujęły te ogrodowe, wielkie i dekoracyjne. A kwiaty to chyba mniej istotne, ważne jak się donica prezentuje wtedy każdy kwiat zyskuje na wartości.
#2016-09-16 06:43:32 

KangurzycaHania

Użytkownik

Dzień dobry. Każdy kwiat jest piękny. Ja bym poleciła większe donice z plastiku na zewnątrz, bo ceramicznych to szkoda. Kiedyś miałam taką sytuację, że dostałam od znajomej na parapetówce pięknego kwiatka w wielkiej, ceramicznej doniczce, postawiłam na tarasie. Przyszła wichura i nie wiem jak się to stało, ale donice znalazłam potłuczoną spadła z tarasu.
#2016-09-16 06:56:13 

malinka

Użytkownik

Hej. A ja poleciłabym wam ten sklep ladecora.pl tam mają pełno ładnych doniczek i innych akcesoriów niezbędnych do tego, aby świetnie udekorować dom, czy balkon. Widziałam tam śliczne donice ceramiczne i plastikowe też były. Mnie osobiście podobają się wiszące donice, z pięknymi kwiatami paproci :D Uwielbiam takie. Trzymajcie się
#2016-09-16 09:40:25 

nowyJestem

Użytkownik

Witam. My z żoną też kupowaliśmy w tym sklepie. Było wiele fajnych propozycji doniczek, co trzeba przyznać od razu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015