Jak sprawnie zarządzać magazynem i ogólnie procesem produkcyjnym?

#2016-09-25 20:40:05 

baczek

Użytkownik

Czy znajdę tutaj jakiś specjalistów od systemów informatycznych? Szukam ciekawych propozycji dla magazynu oraz całego systemu produkcyjnego. Moja firma wymaga już dawno porządnego dofinansowania w tej kwestii i dlatego sprawa jest dla mnie niesłychanie istotna. Jeśli ktoś jest w stanie mi coś polecić to będę niesamowicie wdzięczny.
#2016-09-25 22:16:06 

Diwa

Użytkownik

a nie lepiej od razu skontaktować się z jakąś firmą, która to zajmie się wdrożeniem takiego systemu? Dobra firma sama zaproponuje ciekawe rozwiązania po wnikliwej analizie Twojej firmy, a do tego potrzeb jakie sam przekażesz. Na Twoim miejscu tak bym właśnie zrobiła.
#2016-09-25 23:03:17 

Kajko

Użytkownik

Zainwestuj kolego w porządny system MES i będziesz w pełni zadowolony z tego. Generalnie dzisiaj funkcjonowanie firmy bez nowoczesnych technologii to spory problem :D Nie będziesz się rozwijał bez wsparcia informatycznego.
#2016-09-25 23:30:27 

baczek

Użytkownik

może i masz rację z tą firmą, ale jeśli tak to chciałbym mieć kogoś z polecenia, komu mogę zaufać. Rozumiem, że ta firma think.pl to jest gdna zaufania tak? Nic nie stoi w sumie na przeszkodzie żeby tam zadzwonić i czegoś się dowiedzieć ;)
#2016-09-26 01:44:18 

Kajko

Użytkownik

Jak najbardziej tak. Ja od długiego już czasu wykorzystuję mobilne systemy sprzedaży, które mi właśnie wdrożyli i jestem z nich mega zadowolony. Nie dość, że nie zapłaciłem za to ogromnych pieniędzy to jeszcze całość jak dla mnie działa wręcz wyśmienicie. Konsultanci sami przeanalizowali potrzeby mojej firmy, a i wzięli pod uwagę to co sam zaproponowłem, wyszło to wszystko super.
#2016-09-26 04:18:18 

baczek

Użytkownik

no to już jestem po rozmowie. Ma być wdrożony nowoczesny system zarządzania magazynem, niedługo mają się u mnie zjawić. Mam nadzieję, ze dobrze zrobiłem staiając na tę firme. Nie ukrywam, że od pewnego czasu tracę rynek przez zacofanie mojej firmy. Przez lata skupiałem się na zupełnie czymś innym, a jednak dzisiaj systemy informatyczne to podstawa.
#2016-09-26 06:10:43 

Kajko

Użytkownik

według mnie powinieneś być zadowolony z tego co dla Ciebie wykonają, ja się nie zawiodłem, a korzyści płynące z dobrego systemu informatycznego są wręcz ogromne. Powodzenia Kolego!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015