Szafy – metalowe, trwałe

#2016-09-26 06:19:06 

Kajko

Użytkownik

Witam. Szukam szaf, metalowych, trwałych, idealnych na przechowywanie cennych rzeczy itp. cchcę w nich przechowywać m.in. broń, dokumenty itp. dlatego muszą być perfekcyjnie zabezpie-czone i nie może nikt niepowałny się nigdy do nich dostać. Także liczę, że może ktoś z Was ma taką w domu, albo planuje zamówić i może coś mi tutaj poleci. Czekam na nawiązanie dyskusji.
#2016-09-26 06:46:45 

Bonus BGC

Użytkownik

U mnie są różne szafy metalowe producent, jest jednak jeden i ten sam, bo jestem typem osoby, że jak coś raz wypróbuje i mu pasuje to potem się tego trzyma. To znakomita firma, która oferuje naprawdę w najwyższej jakości meble itp. bardzo mocno polecam je ;)
#2016-09-26 07:34:21 

SEELRYSARNE

Użytkownik

No takie szafy na broń to musza być odpowiednio zabezpieczone to fakt. Ja się zdecydowa-łem na taką szafę i nie miałem problemów z nią nigdy. Cały sprzęt jest idealnie bezpieczny w niej i nikt poza mną nie ma tam dostępu do broni.
#2016-09-26 09:26:47 

menager

Użytkownik

Jeśli chodzi o regały metalowe producent, który naprawdę mogę polecić jest tak naprawdę jeden ;) bo to najlepsza firma jaką znam, która specjalizuje się w produkowaniu i sprzedaży mebli metalowych. Super jakość i bardzo profesjonalna obsługa. Polecam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015