Partner, który nie sprawdza się w roli ojca

#2016-09-27 00:17:19

skostniała

Skąd: Szczecinek

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam pewne podejrzenia, co do mojego partnera. Jesteśmy ze sobą od jakiegoś czasu, aczkolwiek mam wrażenie, że coś dzieje się nie tak. Przede wszystkim mój syn go nie lubi, a jest w takim wieku, że nawet sąsiedzi to dla niego ciocie i wujowie. Partner odprowadza syna do przedszkola i odbiera i zostaje z nim na chwilkę w domu zanim ja wrócę z pracy. nie wiem czy nie powinnam czasami podejrzeć co się dzieje pod moją nieobecność, bo sytuacja mnie troszkę przeraża. Nie wybaczyłabym sobie, gdyby cokolwiek było nie tak jak powinno być.
#2016-09-27 01:44:27

Alutka

Skąd: Grudziądz

nie panikuj, może mały ma jakieś przejściowe zachwiania emocjonalne i czuje więź z tobą, może czuje się zazdrosny, że partnerowi poświęcasz więcej uwagi. Dzieci tak mają. Jeśli nie ma widocznych śladów po opiece partnera moim zdaniem nie ma się co przejmować. Ale jeśli masz możliwość, możesz trochę poszpiegować zawsze lepiej dmuchać na zimne. Pozdrawiam
#2016-09-27 04:18:44

bartkowa

Skąd: Ostrołęka

Witaj. Ja miałam zupełnie podobnie. Też dzieci nagle nie chciały z nim zostawać. Nie mówiły dlaczego, tylko się tuliły. Dało mi to do myślenia. Wtedy pomyślałam tym, aby to sprawdzić. Wyszukałam w wyszukiwarce biuro detektywistyczne Lubin i odezwałam się do speca. Zaczął obserwacje. Szybko wyszło, że partner nie był do końca miły dla moich pociech. Do dziś cieszę się, że udało mi się szybko zareagować. A śladów też nie było widać od razu!

#2016-09-27 04:48:05

SEELRYSARNE

Skąd: Grodzisk Mazowiecki

Ja bym jeszcze poszukał w necie o tych fachowcach. Bo cenowo też są różni. Kumpel kiedyś korzystał z usług detektywa to wnet poszedł z torbami tyle go wykasował.
#2016-09-27 06:30:01

salamandra

Skąd: Bolesławiec

Hej. Dlatego własnie powinno się wszystko dokładnie sprawdzić. Ja bym posłużyła się typową wyszukiwarką, wpisałabym hasło detektyw Wrocław cennik i na tej podstawie wyszukała odpowiednie biuro, aby nie było za drogie. Oczywiście sądzę, że nie ma się, co nastawiać na tanie usługi, bo to przecież kosztuje, sprzęt nowoczesny, ludzie, którzy musza być do dyspozycji i tak dalej.
#2016-09-27 07:44:24

baczek

Skąd: Kielce

Witajcie. Ja polecam tego speca http://cdfox.pl/kontakt/opole/. Jest bardzo solidny i skuteczny. Pozdro