Czym kakao alkalizowane różni się od normalnego?

#2016-10-03 03:37:44 

bartkowa

Użytkownik

Czy ktoś wie może czym kakao alkalizowane różni się od normalnego? Nazwa jakoś mnie nie przekonuje, a mam hopla na punkcie zdrowego żywienia. Liczę że mi odpowiecie, za co z góry dziękuję serdecznie i pozdrawiam.
#2016-10-03 05:09:37 

horadrim

Użytkownik

A jak ty na nie trafiłaś? Z tego co wiem to jest ono stosowane chyba tylko w cukiernictwie i podobnych branżach. W każdym razie alkalizowanego kakao warto jest dodawać do innych alkalicznych składników jak soda. Normalne z uwagi na to że jest kwasnemozepowodowac powstawanie ubocznych produktów ale to już chyba Cię nie zainteresuje, bo właściwości odżywcze pozostają takie same, a przynajmniej według mnie smak alkalizowanego jest łagodniejszy i ogólnie lepszy. Pozdrawiam.
#2016-10-03 05:17:37 

bartkowa

Użytkownik

Dzięki, już wszystko jasne.
#2016-10-03 05:52:35 

menager

Użytkownik

Przepraszam że się wcinam w temat ale skoro już o wypiekach mowa to czy ktoś zorientowany w temacie mógłby mi polecić hurtownię online gdzie mogłabym zamówić orzechy włoskie i ziemne? Będę zobowiązany, dziękuję.
#2016-10-03 08:43:16 

olinka

Użytkownik

Orzechy najlepszej jakości w konkurencyjnych cenach dostaniesz tu - http://www.bakaliowo.pl/bakaliowo-pl/orzechy-wloskie-luskane. Nie napisałeś czy chcesz łuskane czy nie, wiec wyslalam link do łuskanych ale chyba sobie sam poradzisz jesli jednak interesują cie te drugie. Ziemne z kolei znajdziesz tu: http://www.bakaliowo.pl/bakaliowo-pl/orzechy-ziemne-1-kg. Jeden sklep, jeden koszt wysyłki, jedna i ta sama jakość. Mam nadzieję że pomogłam.
#2016-10-03 09:55:07 

menager

Użytkownik

Tak, dzięki, słyszałem o bakaliowo.pl bardzo dobre opinie ale nigdy nie miałem czasu zeby zapoznać sie z ich ofertą. Teraz w końcu mam okazję :)
#2016-10-03 11:32:25 

olinka

Użytkownik

Sklep jest fajny. Niedrogi i dobrze zaopatrzony, dostaniesz tam chyba wszystko z takich rzeczy. Pozdrawiam, jakby coś to pisz :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015