Czy w podstawową cenę wynajmu samochodu wchodzą jakieś dodatkowe akcesoria?

#2016-10-12 23:39:44 

salamandra

Użytkownik

W najbliższych dniach po raz pierwszy będę korzystała z wypożyczonego auta. Czy zawsze w standardzie są dodatkowe akcesoria, jak bagażnik czy nawigacja samochodowa. Zależy mi na pełnej mobilności, a nie wiem o co pytać przy załatwianiu formalności. Proszę pomóżcie kobiecie nowicjuszowi w tej kwestii :)
#2016-10-13 01:47:21 

narciarka

Użytkownik

Bardzo łatwo mozan wszystko załatwić. Musisz wiedziec jednak czego potrzebujesz. Każdy dodatkowy element jest zwykle płatny i nie ma potrzeby płacić za coś, czego nie będziesz używała. O ile nawigacja jest jak najbardziej zrozumiala, to już bagażniki powinno się brać tylko wtedy jak jest potrzeba.
#2016-10-13 02:26:35 

salamandra

Użytkownik

A to nie wiedziałam, że trzeba za to dodatkowo płacić :)
#2016-10-13 03:06:45 

narciarka

Użytkownik

No niestety trzeba, ale są wypożyczalnie, które pobierają za to symboliczne opłaty. Jest tak na przykład w Krakowie. Od dawna korzystam z krakowskich wypożyczalni samochodów, bo jest tam po prostu najtaniej. Do tego podstawiają auto w dowolne miejsce, wiec logistycznie jestem usatysfakcjonowana :)
#2016-10-13 04:51:17 

SEELRYSARNE

Użytkownik

Faktycznie ceny w Krakowie mają niezłe. Szczególnie jak porównać to co w Warszawie mnie ostatnio spotkało, jak przyszlo do placenia, to tutaj jest prawdziwy raj. Cena była prawie o 50 procent nizsza niż w Warszawie. A to już jest spora różnica
#2016-10-13 05:18:14 

menager

Użytkownik

O połowę taniej to bym się nie spodziewał. Dobrze, że do Warszawy nie musze latać. Za to faktycznie jak wypożyczam auto na krakowskich Balicach to dużo nie place. A jeżdżę dość sporo i nikt mi się do limitu kilometrów nie doczepia, jak to bywa u innych.
#2016-10-13 06:27:18 

Bonus BGC

Użytkownik

Auta są przede wszystkim dobrze sprawdzone przed drogą, czyli tak jak to powinno być w każdej firmie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015