Najlepsza agencja hostess w Łodzi?

#2016-10-13 03:19:23 

bartkowa

Użytkownik

Dobry wieczór ;) W naszej firmie zbliża się konferencja, w której wezmą udział goście z Niemiec. Dlatego właśnie poszukujemy profesjonalnej agencji hostess na terenie Łodzi ALE najważniej-szym warunkiem jest to, żeby hostessy posługiwały się językiem niemieckim (najlepiej w stopniu biegłym). Możecie polecić mi jakąś agencje, która jest w stanie to zapewnić?
#2016-10-13 04:11:11 

menager

Użytkownik

Moje koleżanki są hostessami i potrafią mówić w języku niemieckim^^ Mogę z nimi pogadać ;)
#2016-10-13 06:57:00 

bartkowa

Użytkownik

A czy koleżanki należą do jakiejś agencji? Jeśli tak to do jakiej?
#2016-10-13 08:09:32 

menager

Użytkownik

niee, nie należą. Ale brały udział już w dwóch eventach i dały radę ;p Raz na jakiś targach, drugi na jakimś bankiecie. Może niedługo dołączą do jakiejś agencji ;)
#2016-10-13 09:12:48 

MistrzZen

Użytkownik

Jeśli nie chcesz narobić sobie wstydu przed niemieckimi gośćmi to najlepszym wyborem jest agencja hostess. Wszystkie przypadkowe dziewczyny do odrzucenia. My kiedyś też organi-zowaliśmy event, w którym potrzebna była znajomość języka, z tym, że angielskiego. Daliśmy szanse jakimś średnio doświadczonym dziewczynom, bo niby biegle mówią, bo certyfikaty, szme-ry bajery, a jak przyszło co do czego to zacinały się, nie rozumiały co się do nich mówi i mówiły na poziomie ,,Kali jeść, Kali pić”… ;) Żenada. Także nie, nie, nie… stanowcze NIE jak dla mnie. Jeśli decydujesz się na agencje hostess to masz chociaż pewność, że dadzą Ci jakieś dziewczyny sprawdzone pod kątem języka. Z resztą pod wszystkimi innymi kątami też ;)
#2016-10-13 11:34:29 

narciarka

Użytkownik

Po pierwsze – zgadzam się z przedmówcą! Po drugie – hmm najlepsza łódzka agencja hostess… ja mam miłe wspomnienia po Caneli :) Co prawda korzystałam z ich usług na terenie Po-znania, ale z tego co mi się wydaje to działają też na terenie Łodzi. Tak właściwie to jestem tego prawie pewna. Mają naprawdę ładne dziewczyny i można znaleźć u nich hostessę pasującą do każdej okazji. Te dziewczyny to prawdziwe profesjonalistki :) Ogólnie agencja ma bardzo fajne podejście do klienta i chyba nie da się być niezadowolonym po skorzystaniu z ich usług. Przy-najmniej ja nie znalazłam żadnych powodów do narzekań. 10/10! :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015