Co powinien zawierać pozew o rozwód?

#2016-10-14 03:17:06 

Diwa

Użytkownik

Witam wszystkich. Bardzo proszę o podesłanie mi linku albo bezpośrednio w temacie, czy na priva wzoru pozwu o rozwód. Jezeli macie jakies wskazówki co w nim zawrzeć żeby moje szanse wzrosły to rowniez prosze o ich zawarcie, albo opis. Pozdrawiam i prosze o powazne podejscie do tematu za co z góry serdecznie dziekuje.
#2016-10-14 05:01:17 

baczek

Użytkownik

Co się z wami ludzie dzieje? Rozmawiajcie, pokonujcie problemy. Mało wiele kłótnia już się straszą rozwodem. Ja wiem ze w toksycznych zwiazkach nie ma co tkwic ale liczba rozwodów rośnie zastraszająco szybko a ja wątpię że nagle wiekszosc robi sie po slubie toksyczna. Brak słów po prostu.
#2016-10-14 06:03:34 

malinka

Użytkownik

Łatwo Ci przychodzi ocenianie innych. Załóż sobie czyjeś buty, pochodź w nich trochę i wtedy dopiero sie wypowiedz. Po części się z Tobą zgadzam ale nasycenie ignornacji życiowej jakie od ciebie bije swiadczy ze jestes tylko teoretykiem ktory raczej malo w zyciu przeszedl.
#2016-10-14 09:02:45 

Kajko

Użytkownik

Kiedyś czytałem na jakimś blogu co Adwokat Maciej Rodacki miał do powiedzenia w tej kwestii i bardzo podobało mi się że w tak profesjonalny sposób podszedl do tematu. Po tym czego sie doweidzialem, jak skomplikowany jest to proces to nie odwazylbym sie pisac tego samodzielnie. Nawet same studia prawnicze zapewne by nie wystarczyły bez lat praktyki. W moim przypadku pozew rozwodowy w Krakowie pisała kancelaria pomimo że znam sie troche na tych sprawach bałbym sie podjac wyzwania.
#2016-10-14 11:00:17 

szesnastka

Użytkownik

U mnie bylo podobnie. Nie układało mi się w małżenstwie, ostrzegałam wiele razy ze jesli nic sie nie zmieni to w ruch pójdą kancelarie adwokackie Chrzanów to nie jakaś mała mieścina zebym nie miała takich możliwości albo bała się linczu sąsiadów. Ciesze sie ze taka decyzje podjelam bo dzis w konuc moge normalnie odetchnac.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015