Kwiaciarnie online- jak to działa

#2016-10-19 04:11:01 

olinka

Użytkownik

Napiszcie proszę jakie są procedury składania zamówień w kwiaracni online. Czy trzeba być posiadaczem jakiegoś konta, bo nie ukrywam, że takiego nie mam i nie bardzo chce zakładać. Na razie planuje jednorazowe zamówienie, ale jak się usługa sprawdzi to kto wie, może będę korzystała dalej.
#2016-10-19 06:00:26 

szesnastka

Użytkownik

Bez problemu złożysz zamówienie i nie mając założonego konta w kwiaciarni. Wystarczy tylko wybrać pozycje towarową, która Cię interesuje i złożyć zamówienie. Później trzeba jeszcze opłacić zlecenie. W tym przypadku nie ma usługi za pobranie ze zrozumiałych wzglediw.
#2016-10-19 07:03:23 

olinka

Użytkownik

A dostawy są zawsze na czas?
#2016-10-19 07:48:46 

szesnastka

Użytkownik

To Ty decydujesz na kiedy ma być dostarczony bukiet. Moja rada, żeby nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Kwiaty i tak oczywiście dotrą na czas, ale składając zamówienie w ostaniej chwili ograniczamy się z możliwościami dostawy. poczta z kwiatami zawse dociera na czas.
#2016-10-19 10:46:57 

horadrim

Użytkownik

Zobacz sobie tutaj https://kwiatowadostawa.pl/pl/i/Nasi-kurierzy/15 i będziesz wiedziala wszystko o dostawach i samej realizacji zamówienia. Ja nawet moim dzieciom pokazałem jak się składa zamówienia na wszelki wypadek, gdyby nam się zapomniało o jakieś rocznicy mamy i żony. Wtedy szybko można zadziałać.
#2016-10-19 10:57:27 

menager

Użytkownik

Dla mnie najważniejsze jest to, że mogę liczyć na dostawy w każdym miejscu w Polsce. Nie każdy żyje stacjonarnie, a co więcej spora liczba ludzi ma raczej rozległe kontakty. W tej formie niezależnie czy chcesz dostarczyć kwiaty do stolicy, Poznania czy Krakowa, zawsze one dotrą do adresata.
#2016-10-19 12:00:50 

narciarka

Użytkownik

No i tak ma być, ja nie mam czasu na zajmowania się takimi drobnostkami, więc pomoc kwiaciarni online jest super.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015