Co się dzieje z Citroenem?

#2016-10-20 06:10:02 

baczek

Użytkownik

Hej Wam wszystkim. Mam takie pytanko jedno w sprawie swojego samochodu. Dodam tu tylko, że to Citroen i ostatnio jakoś nie chce ze mną w ogóle współpracować. Ja jedno, on drugie i jakoś się w ogóle ze sobą nie dogadujemy. No ja nie mam już pojęcia w sumie w jaki sposób ten samochód naprawiać i udoskonalać
#2016-10-20 06:46:44 

Kajko

Użytkownik

Może się okazać, że potrzebna jest wymiana tylnej belki. Brałeś to w ogóle pod uwagę? We francuskich autach to jest częsta przypadłość, że tak tylna belka nie działa jak należy. I albo regenracja, ale jak już jest bardzo źle to tylko wymiana wchodzi w gre i nic się nie da innego zrobić w tej sprawie
#2016-10-20 08:14:33 

baczek

Użytkownik

Tak właśnie żem podejrzewał że może chodzi ale jakoś nie chciałem do tej myśli dochodzić i miałem nadzieję, że jednak uda się razem jakąś inną przyczynę znaleźć. Ale widzę, że tutaj są specjaliści co się na tym znają i od razu wiedzieli co się kroi z tym moim autkiem.
#2016-10-20 08:52:56 

Kajko

Użytkownik

No tak to już jest, że słyszę auto francuskie i myślę, że belka do wymiany. :P Taki urok tych samochodów i trzea się z tym jako właściciel pogodzić, że takie rzeczy się będą z tą belką działy niestety
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015