Leasingowanie samochodu firmowego

#2016-10-24 03:39:20 

skostniała

Użytkownik

Dzień dobry wszystkim. Szukam informacji dotyczących samochodów wziętych w leasing. W naszej firmie przydadzą się samochody służbowe, na dobry początek wzięłabym jeden, później pewnie drugi. Niestety nie wiem za bardzo w której firmie najlepiej opłaca się coś takiego wziąć. Jeśli macie jakieś konkretne doświadczenia w związku z tym to też będzie mi miło jeśli się podzielicie. Bardzo mi zależy na tym, aby do tego tematu podejść bardzo poważnie, bo ja nie robię sobie żartów. Pozdrawiam
#2016-10-24 05:49:41 

Nico

Użytkownik

Dzień dobry. Z tego co wiem, jest mnóstwo firm oferujących takie usługi. Sądzę, że powinnaś wykorzystać jakąś porównywarkę internetową żeby się przekonać co w twoim przypadku okazało się najlepsze. Nie mam niestety więcej pomysłów. To właśnie bym ci polecił. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-10-24 07:43:28 

szesnastka

Użytkownik

Witam. Ja sądzę, że jeśli szukasz dobrej firmy by wziąć auto w leasing to koniecznie powinnaś zajrzeć w odnośnik, który Ci podałam. Moi znajomi też korzystali. Jeden nawet brał kredyt rolniczy. I są zadowoleni. Fajnie ich obsłużyli, bez żadnych tam udziwnień i niepotrzebnych problemów. Bez stresu i strachu.
#2016-10-24 08:22:17 

baczek

Użytkownik

Witajcie. Ja też się właśnie tak przechadzam po forach i szukam informacji o tym co by można było tu polecić. Też bym chętnie skorzystał. A nie wiecie czasem jakie mają wymogi co do formalności? Też chciałbym się najpierw wszystkiego dokładnie dowiedzieć zanim podejmę jakąkolwiek decyzję.
#2016-10-24 09:31:09 

Alutka

Użytkownik

Przecież masz namiar to tam sobie sprawdź. Ja też z ich usług korzystałam i jestem super zadowolona. Nie ma się czego doczepić. A jeśli chodzi o formalności to jest ich niewiele. Nie ma co marudzić tylko czytać ze zrozumieniem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015