Poszukuję dostawcy część dla dużego klienta. Przemysł ciężki

#2016-10-25 04:03:23 

horadrim

Użytkownik

Dzień dobry. Jestem zainteresowany kontaktem do przedstawiciela handlowego firmy zajmującej się produkcją części do maszyn przemysłu ciężkiego. Interesują mnie tylko kontakty bezpośrednie, nie przez żadne sekretariaty ani inne działy. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
#2016-10-25 06:35:14 

konsolowiec

Użytkownik

Szanowny Panie! Czy są konkretne części, które Pana interesują? Myślę, że mam kontakt który Pana zainteresuje, tylko muszę wiedzieć, czy aby o to rzeczywiście chodzi.
#2016-10-25 07:22:13 

horadrim

Użytkownik

Przede wszystkim chodzi mi o systematyczne zaopatrywanie mojej firmy w wysokojakościowe szczotki węglowe. Dobrze by było, gdyby firma oferowała też inne wyroby węglowe, jak np. nakładki.
#2016-10-25 08:35:14 

menager

Użytkownik

Ja proponuję w takim razie przyjrzeć się firmie Elban z Miasteczka Śląskiego. Jest to firma średniej wielkości, ale prężnie rozwijająca się. Jej właścicielem jest p. inż. Michał Banaś, na stronie podany jest też kontakt, tj numer telefoniczny, pod który można zadzwonić. Wiem, że firma na pewno wywiązuje się z terminów, jest rzetelna i sprzedaje produkty bardzo wysokiej jakości. Myślę, że warto wypróbować i się z nimi skontaktować. Już sam kontakt z nimi buduje wrażenie dużego profesjonalizmu.
#2016-10-25 09:13:56 

horadrim

Użytkownik

Dziękuję obu Panom za odpowiedzi. Słyszałem trochę o firmie Elban, nie byłem do końca pewny tego wyboru, ale po przeczytaniu pozytywnej opinii spróbuję do nich się odezwać. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015