Rozwiązania z kompozytu na tarasie

#2016-10-25 06:26:25 

horadrim

Użytkownik

Hej. Ostatnio sobie poczytałem takie wiadomość, że w Poznaniu kompozytowe tarasy stały się ostatnio popularne na lokalnym rynku. Jak ktoś chce taras zrobić to właśnie idzie w taki kompozytowy. Czy to jest taki ogólny trend czy raczej taki powszechny? Przyznam szczerze, że ja też chce sobie pobudować taki taras i się zastanawiam właśnie nad wykonaniem tego przedsięwzięcia
#2016-10-25 06:49:41 

konsolowiec

Użytkownik

Wydaje mi się, że taki jest ogólny trend, a że jakoś tam w Poznaniu pewnie jesteś związany, to tylko Ci się tak wydaje, że w Poznaniu jest na to teraz szał. Weź też pod uwagę, że deski wpc na taras to teraz zupełnie nowa jakość i można bardzo fajnie sobie całą przestrzeń zaaranżować dzięki takim rozwiązaniom. Sprawa super :)
#2016-10-25 09:23:36 

skostniała

Użytkownik

U mnie też jest taki taras właśnie z kompozytu. A wcale nie jestem z Poznania, tylko z bardzo daleka, a też informacje o tego typu rozwiązaniach do mnie dotarły, więc to musi być jakiś taki ogólny trend. No i powiem, że w sumie bardzo dobrze, bo to świetne rozwiązanie jest
#2016-10-25 11:53:52 

horadrim

Użytkownik

No to bardzo fajnie. Nie czekam w takim razie na nic, a skoro Wy się tak dobrze o tym wypowiadacie, to coś musi w tym jednak być :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015