Jak pożegnać się z przeszłością.

#2016-10-26 04:44:40 

baczek

Użytkownik

Doszło w moim życiu do wielu zdarzeń w przesłości, które odciskają piętno na moim spojrzeniu na świat obecnie. Wiem, że wiele z tych sytuacji nie może mieć realnego wpływu na to co się dzieje dzisiaj, ale mimo to cały czas mam jakieś lęki i niepokoje. Trudno mi się tego pozbyć i chyba będę musiał coś z tym zrobić na szczeblu gabinetu psychologa lub psychiatry.
#2016-10-26 05:02:41 

Kajko

Użytkownik

Z całą pewnością sam sobie nie poradzisz. Aby uwolnić się od przesłości i zdarzeń ,jakie miały wtedy miejsce, trzeba o tym porozmawiać i spróbowac określić jaki mają one wpływ na dzisiejsze życie. Jako, że odczuwasz pewne lęki to nie jesteś w stanie samodzielnie dojść do takich wniosków.
#2016-10-26 06:44:50 

baczek

Użytkownik

No myślałem o tym już wiele razy, ale zawsze kończy się na tym, że coś lęki wracają i ciągle myślę, że jestem gorszy od innych.
#2016-10-26 07:39:54 

salamandra

Użytkownik

Potrzebujesz pomocy w postaci na przykład terapii psychodynamicznej w Poznaniu prowadzą takie leczenie. Jest to bardzo zindywidualizowane leczenie, które najpierw musi wyznaczyć lekarz.
#2016-10-26 08:34:37 

narciarka

Użytkownik

Jak korzystam aktywnie z tego rodzaju leczenia od kilkunastu miesięcy i widać już światełko końcowe. Mam nadzieję, że jeszcze kilka miesięcy i będę mogła powiedzieć, że jestem już wyleczona. Jedno jest pewne, że w takim przypadku bardzo ważną rolę odgrywa doświadczenie terapeuty, który staje się niejako Twoim powiernikiem problemów.
#2016-10-26 10:02:55 

KangurzycaHania

Użytkownik

Kocham terapeutów z Poznania za to, że pozwolili mi się pozbyć mojego uzależnienia. Lekarze z tego miejsca są godni polecenia niezależnie od tego z jakim schorzeniem zgłasza się do nich pacjent. Zależy im na tym, żeby zakończyć leczenie sukcesem...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015