Porządek w domu – pranie dywanu

#2016-10-31 10:10:41 

salamandra

Użytkownik

Witam wszystkich, którzy odwiedzają to forum. Mam mały kłopot z moim dywanem. Nie mogę go wyprać. Próbowałam tyle razy i na marne. Nie wiem, może ja coś źle robię, albo niewłaściwych środków używam. Czy moglibyście podzielić się waszymi sposobami na pięknie doprany dywan, taki, który ma dawno utracony wygląd niemal nowości? Będzie mi bardzo przyjemnie, jeśli któryś z waszych sposobów zadziała u mnie. Pozdrawiam wszystkich. Miłego dnia.
#2016-10-31 12:13:55 

narciarka

Użytkownik

Cześć. Moim skromnym zdaniem sądzę, że najlepszym wyjściem byłoby oddanie dywanu do profesjonalnego prania albo co gorsza zakup nowego. Sprawdź sobie na necie jak to wszystko wygląda, które firmy oferują pranie dywanów cennik sprawdź i to czy dojeżdżają do klienta ze sprzętem. Myślę, że w ten sposób najszybciej doczyścić dywan. Sposoby na plamy, które mają zejść sprawdzają się, ale w stosunku do świeżych plam – wtedy soda z wodą. Myślę, że zatrudnienie kogoś do prania jest najlepszą alternatywą.
#2016-10-31 13:27:29 

SEELRYSARNE

Użytkownik

Witam. Też uważam, że powinnaś skorzystać z usług firmy piorącej. Na pewno na wyposażeniu profesjonalnie przygotowanej firmy powinna być mobilna myjnia parowa, z którą przyjadą do ciebie i zajmą się odświeżeniem dywanu u ciebie w domu. Moi znajomi tak właśnie prali swoje meble wypoczynkowe, bo ich pies ładnie im je zabrudził, a były w jasnym kolorze.
#2016-10-31 14:36:05 

szesnastka

Użytkownik

Pianki do prania są dobre, ale nie każdy brud spierają. Ten stary, niemalże wchłonięty na pewno nie. Lepiej jest zadzwonić do firmy Bogucki EcoWash to dobra firma z Poznania, która ma nowoczesny sprzęt. Na pewno się uporają z wszelkimi zabrudzeniami. Powodzenia w dbałości o tą czystość.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015