Jakich zabawek używacie w łóżku?

#2016-11-02 02:47:35 

horadrim

Użytkownik

Witam wszystkich serdecznie. Chciałbym się dowiedzieć jakich zabawek uzywacie w łóżku, co polecacie, a czego lepiej unikać i najwazniejsze - jak nie zrazić drugiej połówki swoimi fantazjami. Zapraszam do dyskusji i mam nadzieje ze nikomu nie zabraknie odwagi :)
#2016-11-02 05:01:30 

skostniała

Użytkownik

W takim razie ja pierwsza :). Na pewne świeta mąż zrobił mi "nieoficjalny" prezent który dostałam do rąk, a nie pod choinką jak zwykle a był to wibrator :]. Z początku byłam troche zmieszana i niechetnazeby w ogoleotwieracpudelko co dopiero testowac. No ale pomyslalam sobie pozniej ze zycie mam jedno i czemu mam czegos nie popróbować. Mielismy akurat cichsze dni wiec pomyslalam ze troche rozruszam atmosfere :P. Szczegóły pomine ale tak siewkrecilam w temat ze niedawno kupilam to - http://myredroom.com.pl/masazprostaty :P. Wrażenia bardzo pozytywne, chlopak zaskoczony. kłótni brak - w jednym wielkim skrócie :D.
#2016-11-02 05:11:06 

konsolowiec

Użytkownik

Hej, wibrator dla faceta to bardzo ciekawy dodatek dla par, ktorymozewprowadzic sporo swiezosci do zwiazku, z tym sie chyba kazdy zgodzi. Moja partnerka bardzo nalegała na różne zabawki, to ja raczej bylem bardziej wycofany w tej kwestii, ale kiedy kupiła taki wibrator to cos we mnie sie odblokowało i bardzo siewkrecilem w temat. Potwerdzam na podstawie doswiadczen to co wszyscy wiedza - im wiecej dobrego seksu tym mniej problemów w związku. Nie wiem w czym tkwi rzecz ale tak po prostu jest wiec warto siestarac.
#2016-11-02 06:25:09 

skostniała

Użytkownik

Przekonuje swojego do takiego wibratora a póki co próbujemy innych rzeczy. Ostatni nabytek to kilka akcesoriów do bdsm z tego sklepu http://myredroom.com.pl/bdsm. ucieszyłam się że jakośc materiałów jest porządna, a rzeczy są tak zaprojektowane ze mozna ich bezpiecznie uzywac nawet w batrdziej ostrych sytuacjach :). Przekopałam internet wzdłuż i wszerz bo nie lubie przepłacać, dlatego wiem ze pod wzgledem cen lepszych ofert nie znajdziesz.
#2016-11-02 09:23:04 

narciarka

Użytkownik

Nie jestem jakoś szczególnie za takimi dodatkami. Uważam że seks jest ważny ale są inne ważniejsze rzeczy ktoremoznaprzegapic przez takie folgowanie sobie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015