Ile trwa znalezienie zatrudnienia w Katowicach?

#2016-11-03 05:55:56 

nowyJestem

Użytkownik

Hej. Moja dziewczyna chciałaby po studiach wrócić w swoje rodzinne strony czyli do Katowic. Chciałaby żebym pojechał tam z nią, czego ja również bardzo chce ale obawiam się o prace. Bede wdzieczny za informacje jak długo trwa średnio poszukwianie pracy, ile mozna na start zarobic i jak sie zyje w tamtych stronach bo opinie słyszałem rózne.
#2016-11-03 07:46:03 

skostniała

Użytkownik

Serce nie sługa :). Na pewno nie stracisz na takim wyjeździe tym bardziej że będziesz tam z dziewczyną, a z tego co piszesz wynika że będzie z tego coś większego. Na Śląsku jest dużo pracy ale to ile można zarobić na początku i jak dlugo trwają poszukiwania zalezy od twoich umiejetnosci, wykształcenia i zaangażowania. Dobrze jest znaleźć bogaty w oferty portal pracy Katowice oferują mase ogłoszeń z tego co sie rozgladalam zanim tu napisałam wiec na pewno człowiek z chęcią i dwoma rękami nie zostanie na lodzie.
#2016-11-03 09:16:06 

MistrzZen

Użytkownik

Byłem w niemal identycznej sytuacji i nie załuje ze przyjechałem z moją obecną żoną na południe Polski. Mnie co prawda rzuciło do Wrocławia ale narzekać nie mogę. Dzięki ofertom pracy we Wrocławiu na portalu PracaTobie.pl miałem bardzo duże mozliwości wyboru, a firmy rzeczywiście się odzywały pomimo ze wykształcenia nie mam wcale jakiegoś super, a i unikalnych umiejetnosci i certyfikatów tez nie posiadam. Wszystko jest kwestią Twoich oczekiwań i zaangażowania, czyli jest tak jak pisała koleżanka. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-11-03 10:05:14 

nowyJestem

Użytkownik

Chęci do pracy mi nie brakuje, wykształcenie uważam że mam dobre wiec chyba nie mam sie czego obawiać. Fajnie ze odpisaliście, dziękuję bardzo za zainteresowanie tematem, pozdrawiam.
#2016-11-03 10:54:13 

skostniała

Użytkownik

Nie ma za co. Wszystkiego dobrego i trzymaj się. W Katowicach zaczniesz fajny rozdział swojego życia wiec nie ma sie czego obawiać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015