Co prócz nart zabrać ze sobą na wyjazd w góry?

#2016-11-08 06:04:39 

SEELRYSARNE

Użytkownik

Kompletuje wyposażenie na narty i czekam na podpowiedzi tych, którzy już od wielu lat jeżdżą na nartach. To będzie mój pierwszy taki wyjazd i nie wiem jeszcze, co tak naprawde jest najpotrzebniejsze, oczywiście pomijając same narty bo te dostałem od przyjaciela.
#2016-11-08 07:39:02 

menager

Użytkownik

Jak narty to i kijki. O nich nie wspomniałes, a w czasie jazdy są naprawde bardzo przydatne. Zresztą nie tylko w czasie jazdy, ale tez w czasie chodzenia po górach. Możesz pomyśleć o zakupie kijków typowo narciarskich albo jakies wersji trekkingowej.
#2016-11-08 09:20:36 

Bonus BGC

Użytkownik

Przypuszczam, że jak kolega sprezentował Ci narty to od razu dał Ci równiez buty z wiązaniami. Jeśli nie to musisz też to dokupic. Poza tym potrzebna będzie Ci para gogli narciarskich, bo bez nich komfort jazdy jest naprawde kiepski. Najlepiej wybierz jakieś polaryzacyjne, które odbijaja promienie słoneczne. Do tego dochodzi cały strój, czyli spodnie i kurtka. Możesz też kupic kompletny kombinezon, co jest nawet ciekawym rozwiązaniem, zwlaszcza dla początkującej osoby – mniej szukania:)
#2016-11-08 09:58:29 

salamandra

Użytkownik

Masz kask? Bez kasku nawet nie wychodź na stok.
#2016-11-08 10:56:45 

horadrim

Użytkownik

Zainwestuj w porządną bielizne, najlepiej taką termoaktywną, która przejmuje wilgoć z powierzchni skóry. Dzięki temu wolniej się pocisz i możesz dłużej przebywać na stoku. Kup sobie też dobre rekawice narciarskie. Takie, które nie krepują ruchów i które są maksymalnie ciepłe.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015