Gdzie kupić poduszki przeciwodleżynowe?

#2016-11-09 06:09:28 

KangurzycaHania

Użytkownik

Witam serdecznie. Rozglądam się za poduszką do siedzenia przeciwodleżynową. Czy ktoś może mi doradzić, gdzie ich szukać? W jakiś specjalnych sklepach, zamawiać przed internet? Co radzicie?
#2016-11-09 06:18:36 

narciarka

Użytkownik

Myślę, że musisz znaleźć sobie jakiś dobry i sprawdzony sklep rehabilitacyjny. W ofercie takiego sklepu powinny być różne sprzęty medyczne, nie tylko typowo do rehabilitacji przeznaczone, ale właśnie też tego typu poduszki, materace itp. Myślę, że najlepiej zacząć szukać w internecie, poczytać sobie opinie klientów i wybrać ten, który ma najlepsze.
#2016-11-09 08:22:55 

konsolowiec

Użytkownik

Można też zapytać lekarzy albo fizjoterapeutów, do których się uczęszcza czy nie mają jakiegoś sprawdzonego sklepu tego typu, oni jednak znają się na temacie i pewnie lepiej wiedzą jak np. wygląda kwestia cen takich poduszek przeciwodleżynowych i gdzie są one adekwatne do jakości.
#2016-11-09 09:23:48 

narciarka

Użytkownik

Z tym akurat różnie bywa. Słyszałam, że nie raz i nie dwa lekarze i fizjoterapeuci mają podpisane różne umowy ze sklepami i producentami leków i sprzętów medycznych i polecają tylko jedną markę, bo dostają za to kasę... Tak więc chyba lepiej zdać się na opinię niezależnych konsumentów, którzy kupili i wyrażają subiektywną co prawda, ale jednak swoją własną opinię na temat produktu.
#2016-11-09 11:51:36 

konsolowiec

Użytkownik

Nie przesadzałbym z tymi teoriami spiskowymi :) jeśli ma się zaufanego lekarza to myślę, że można mieć pewność, że nie wpuści nas w maliny i nie powie, że mamy kupić byle co. A taką wiedzę można zawsze później skonfrontować z opiniami klientów, wtedy ma się pewność i informacje z dwóch zupełnie różnych źródeł.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015