Czy znacie tę hurtownię?

#2016-11-17 02:32:34 

salamandra

Użytkownik

Szukając w necie hurtowni odzieży i innych produktów znalazłam coś takiego jak Wolka24. W necie wygląda to super, niskie ceny i bardzo fajne produkty, ale zastanawiam się czy równie fajnie jest w rzeczywistości, np. czy ostatecznie to się opłaca i czy te produkty nie wyglądają na takie dobre tylko na fotkach i w opisach. Wiem, że sporo osób korzysta z tej hurtowni więc może jest tu ktoś kto też ma tego rodzaju doświadczenia?
#2016-11-17 03:05:23 

narciarka

Użytkownik

Ja nie ale osobiście chyba bym internetowych nie polecała, nie wiem jak to wyglada, czy można oddawać produkty jak kupuje się w innych sklepach dla siebie ale chyba nie byłoby dobrze się w to bawić. Ja wolę widzieć co kupuję zwłaszcza jak kupuję dużą partię i wydaję na to sporo kasy, dla siebie jeszcze mogę kupić jedną wątpliwą rzecz, ale nie kiedy zaopatruję sklep i od tego zależą moje dochody
#2016-11-17 05:05:35 

salamandra

Użytkownik

No właśnie głównie wokół tego kręcą się moje obawy ale jednocześnie zamawianie przez Internet byłoby dla mnie bardzo wygodne bo mam daleko do tej miejscowości co jest ta hurtownia, do innych też wcale nie tak blisko, a tam gdzie teraz jeżdżę z róznych powodów oferty nie bardzo mi odpowiadają… wiec szukam czegoś innego
#2016-11-17 05:28:00 

KangurzycaHania

Użytkownik

Demonizujecie :) jeszcze niedawno zresztą ogólnie ludzie wątpili w kupowanie w necie a teraz większość kupuje tam wszystko :) nie ma się czego bać ani powątpiewać, przetestowałam już różne hurtownie w Wólce Kosowskiej jest dla mnie najlepsza i nie wiecie nawet jaka to wygoda nie wozić już tych paczek tylko dostawać przesyłką :) zdjęcia dobrze odzwierciedlają jakość i wygląd produktów, są też dokładnie opisane, zawsze można dopytać, zresztą jak raz zamówicie to przekonacie się, że wszystko jest ok. Dużo rzeczy naprawdę dobrej jakości można tam kupić zaskakująco tanio, dla mnie to jest najlepsza hurtownia bielizny online, a jeśli sprzedajecie w swoich sklepach bieliznę to pewnie dobrze wiecie jak trudno jest kupić dobrą i jednocześnie niedrogą
#2016-11-17 07:04:50 

salamandra

Użytkownik

Ok, dzięki za odp :)
#2016-11-17 07:45:47 

KangurzycaHania

Użytkownik

Drobiazg
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015