Czy macie czas na makijaż rano?

#2016-11-18 02:14:23 

salamandra

Użytkownik

Przyznaję, że ze mnie straszny śpioch i zawsze, jak wstaję rano do pracy, to najzwyczajniej nie mam czasu, by sobie zrobić porządny makijaż. A to czegoś tu nie dociągnę,a to źle cien położę na powiece… i tak później muszę w pracy jeszcze poprawiać, a dla mnie w pracy kluczowym jest to,żeby dobrze wyglądać.
#2016-11-18 03:49:08 

menager

Użytkownik

Prosta sprawa, chcesz dobrze wyglądać, mieć ładny makijaż, wstawaj wcześniej rano. Moja żona, idąc do pracy na 9, kiedy ma 5 minut tramwajem, to wstaje przed 7 i się tyle czasu ogarnia. Niema więc rady.
#2016-11-18 06:35:37 

narciarka

Użytkownik

Ja to koleżance bym co innego poleciła, jak masz problem z wyrobieniem się z makijażem rano. Może po prostu lepiej by było zrobić makijaż permanentny, bo to doskonały sposób na oszczędność czasu rano. Coś ewentualnie delikatnie poprawić i jest się gotową do pracy :) Ja sama sobie zrobiłam jakiś czas temu, co jakiś czas chodzę na odnowienie i nie mam problemu ze zdążeniem do pracy.
#2016-11-18 08:31:32 

salamandra

Użytkownik

A wiesz, że zupełnie o tym nie pomyślałam? A koleżanka chwaliła ostatnio jakiś zakład w Zabrzu, przejadę się tam zobaczyć, może i oni to proponują. Dzięki śliczne za odpowiedź :) Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015