Jak zatroszczyć się o własne zdrowie?

#2016-11-23 06:57:50 

salamandra

Użytkownik

Cześć! Cieszę się, że trafiłam do Was, bo chciałabym się poradzić w kwestii dbania o zdrowie i urodę. Moim problemem jest chociażby to, że mam bardzo wrażliwą skórę. Wszystkie kremy i kosmetyki z alergii uczulają mnie i muszę używać tylko tych z apteki. Żeby było mało to w dodatku mam widoczne żylaki, z którymi nie umiem sobie poradzić. Przez to musiałam zrezygnować z moich ukochanych spódnic, bo wyglądało to nieestetycznie. Nie wiem czy ktoś z Was może mi coś poradzić?
#2016-11-23 08:45:29 

narciarka

Użytkownik

Po pierwsze: ja też używam produktów aptecznych do skóry, ponieważ zdecydowanie lepiej działają i są zdrowsze. Zauważyłam, że moja skóra tez lepiej na nie reaguje. Osobiście mogę Ci polecić te: http://abamedica24.pl/54-seni-care, bo u mnie sprawdzają się rewelacyjnie. Wiele kosmetyków zazwyczaj mnie uczulało i miałam po nich wysypkę, a po tych nic. Także jak masz problem z cerę to wypróbuj te kremy. Moim zdaniem będą lepsze. Co do kwestii żylaków to wiem, że moja bratowa kupowała specjalne podkolanów, które miały im zapobiegać. To były chyba tej firmy: http://abamedica24.pl/45-podkolanowki-veera i rzeczywiście jest trochę lepiej! No i będziesz znów mogła chodzić w sukienkach :).
#2016-11-23 09:51:37 

KangurzycaHania

Użytkownik

Ja ogólnie nie mam problemów ani z cerą ani z żylakami, ale pomimo tego też znam tę firmę, o której pisała koleżanka. Osobiście mogę Ci ją polecić. Ostatnio potrzebna mi była piłka rehabilitacyjna - ABA MEDICA S.A. miała ich szeroki wybór: ze względu na wielkość, przeznaczenie, więc super. Nie musiałam jeździć i szukać po sklepach medycznych tylko zamówiłam sobie z dostawą do pracy. W sumie teraz, jak tylko coś potrzebuję to właśnie tam kupuję.
#2016-11-23 12:37:25 

menager

Użytkownik

Ja też znam i mogę polecić ten sklep, bo jestem sportowcem, więc często mam jakieś kontuzje. Zazwyczaj wtedy tam zamawiam zamiast iść do apteki. Ceny są niższe i jakość nieporównywalna. Mogę Wam szczególnie polecić taki produkt jak: opaska Veera Silver - ABA MEDICA S.A. ma je w naprawdę w super cenach i są dostępne wersje na nadgarstek i kolano, więc dla mnie ekstra. Jeszcze nigdy się nie zawiodłem na produktach z tego sklepu.
#2016-11-23 14:16:29 

Bonus BGC

Użytkownik

Ooo! Przy okazji też skorzystam z waszych poleceń, bo potem jak szukam czegoś konkretnego to nigdy nie wiem, gdzie kupić. Zazwyczaj nie ufałem takim sklepom internetowym, szczególnie medycznym, ale chyba się przekonam w takim razie, jeśli tyle pozytywnych opinii!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015