Fajne garnitury dla moich facetów ;)

#2016-11-25 03:16:49 

Alutka

Użytkownik

Hejka wszystkim chciałabym jakoś fajnie ubrać mojego brata i tatę pod kątem ślubu i wesela. Mojego rzecz jasna :) Kocham ich bardzo ale w temacie mody męskiej są raczej minimalistami i mam wrażenie że mogliby pójść do kościoła w czymkolwiek... A zależy mi żeby wyglądali równie dobrze jak mój przyszły małżonek. Poradźcie coś jeśli łaska ;)
#2016-11-25 05:07:42 

nowyJestem

Użytkownik

Skoro naprawdę chcesz, żeby fajnie wyglądali to zabierz ich ze sobą i razem pojedźcie coś kupić. Doradzisz im wybór i będzie im łatwiej. Ja też po takie rzeczy zawsze ze swoją kobietą jeżdżę bo ona bardziej ogarnia te sklepowe historie odzieżowe.
#2016-11-25 06:06:31 

MistrzZen

Użytkownik

Rzeczywiście tak jest, faceci nawet w sklepach z ciuchami dla nich często czują się zagubieni. Kobieca pomoc zdecydowanie się wtedy przydaje – też to na sobie sprawdziłem.
#2016-11-25 08:12:44 

Kajko

Użytkownik

Najlepszym rozwiązaniem dla nich będą garnitury szyte na miarę. Darujcie sobie całkowicie te sklepowe gotowce bo nie ma opcji żeby w nich wyglądać równie dobrze jak w marynarce i spodniach skrojonych na konkretnego faceta.
#2016-11-25 08:47:40 

KangurzycaHania

Użytkownik

Mój tata zawsze ma garnitur uszyty na miarę i naprawdę wygląda bardzo stylowo. No ale wydaje mi się że do pewnych rozwiązań trzeba dojrzeć i jednym to się udaje wcześniej, a innym później. Warto ten proces przyspieszyć.
#2016-11-25 09:58:41 

menager

Użytkownik

Miałem kilka garniturów w życiu, takich z salonu też i nie wyglądały źle. Wiadomo – jedne lepiej leżą a inne gorzej ale tak jest ze wszystkim. Grunt żeby się w tym dobrze czuć, spójrzmy też z tej strony.
#2016-11-25 11:44:55 

Bonus BGC

Użytkownik

Miło że chcesz o nich zadbać :) Mam nadzieję że ślub wypadnie super, a garnitury też będą cieszyć oko. Byle nie przyćmiły Twojej sukni ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015