Potrzebuję opinii o detektywach!

#2016-12-15 07:46:56 

skostniała

Użytkownik

Hej! W związku z faktem, że jedna kobieta, któa pozyczyła ode mnie niemałą sumkę, zupełnie zapadła isę pod ziemię, potrzebuję jakichś dobrych detektywów. Znalazłam taką firmę w Warszawie Detektywi PL. Ktoś z ich usług korzystał? Macie o tych detektywach opinie jakieś?
#2016-12-15 09:12:33 

menager

Użytkownik

Osobiście z ich usług nie korzystałem, aczkolwiek znajomy wykorzystał ich w firmie do wywiadu gospodarczego. I gdyby nie oni, to wszedłby w interesy z firmą, która ma bardzo brudną przeszłość za sobą i wykończyli niejednego swojego „partnera”, przejmując póxniej ich markę. Więc myślę, że są dosyć skuteczni :)
#2016-12-15 11:14:46 

Bonus BGC

Użytkownik

Każdy ich pracownik to w pełni profesjonalny detektyw Opinie o nich możesz sobie podejrzeć naich własnej stronie http://www.detektywipl.pl/opinie.html. Jk możesz zauważyć, korzystali z ich usług nie tylko ludzie prywatni, ale także właściciele firm, którzy chcieli np. dowiedzieć się, czy ich pracownik nie robi ich w balona. Masz tam więc pełną profeskę.
#2016-12-15 13:13:22 

horadrim

Użytkownik

Ja z kolei myślę, że najlepsze są te opinie, które może przekazac bezpośrednio ich klient osobie zainteresowanej. A ja byłem ich klientem w momencie, jak podejrzewałem żonę o zdradę. Spisali się naprawdę dobrze, dostałem wszystkie potrzebne zdjęcia. Nie było to łatwe,oglądać te wszystkie fotografie, ale przynajmniej wyraźnie widziałem, że to ona i z kim była… No i to był dobry dowód dla sądu.
#2016-12-15 13:24:19 

Bonus BGC

Użytkownik

ooo stary, to musiała być bardzo bolesna lekcja dla Ciebie :/
#2016-12-15 13:56:17 

horadrim

Użytkownik

Ano, łatwo nie było. Ale przynajmniej dzięki tym detektywom już nie żyję w nieświadomości, czy raczej, mówiąc wprost, w kłamstwie. Dlatego polecam ich koleżance.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015