Ile kalendarzy trójdzielnych zamówić?

#2017-01-02 00:30:24 

Bonus BGC

Użytkownik

Słuchajcie chciałbym zamówić dużą ilość kalendarzy trójdzielnych z reklamą oczywiście mojej firmy. Tylko mam pytanie, czy drukarnie mają jakieś limity odnośnie takich zamówień, czy można już od na przykład 500 sztuk zrobić zamówienie. Na razie wiem, że 500 wezmę na pewno, ale czy to nie jest zbyt mała ilość jak na drukarnię?
#2017-01-02 03:26:31 

bartkowa

Użytkownik

Heheh, 500 sztuk to całkiem dobry wynik nawet jak na drukarnie. Są oczywiście firmy, które zamawiają w tysiącach takie pozycje, ale i pół tysiąca to dobra liczba. Minima jakieś ustalone są, ale to raczej kilkadziesiąt sztuk. Dobrze, że mi przypomniałeś tak wogóle, bo czas już się tym temtatem zająć.
#2017-01-02 05:35:12 

horadrim

Użytkownik

No dokładnie, ze sporym wyprzedzeniem lepiej zamówić, bo jak późniejsz wszyscy się rzucą z zamówieniami to bedzie trzeba czekać i czekać...
#2017-01-02 05:53:38 

szesnastka

Użytkownik

Ale co ty, jak wiesz gdzie zamawiać, to takich sytuacji nie bedzie na pewno. Ja od dawna składam zamówienia tutaj http://www.studio.akcygraf.pl/kalendarze/trojdzielne i wiem, że o żadnych opóźnieniach nie ma mowy. Poza tym każdego roku jakies nowe propozycje wchodzą w ofertę, więc ja nigdzie się pod tym względem nie ruszam...
#2017-01-02 08:17:13 

Bonus BGC

Użytkownik

I słusznie, jak jest dobry wykonawca, to też nie widzę powodów, żeby cokolwiek zmieniać. Lepiej pielęgnować taką współprace...
#2017-01-02 10:23:41 

KangurzycaHania

Użytkownik

Muszę się pochwalić, że w tym roku pierwszy raz zdecydowalam się na zamówienie w tej firmie kalendarzy wraz z projektem i pierwszy raz jestem w końcu w pełni zadowolona z tego jak to wyszło. Kolory żywe, żadnego zamazania, no i kalendarium czytelne, z imionami i wszystkimi możliwymi świętami...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015