Iluzjonista w Warszawie, kogo polecacie?

#2017-01-10 23:05:03

baczek

Skąd: Kielce

Którego iluzjonistę w Warszawie moglibyście polecić? Zalezy mi na kimś profesjonalnym w każdym calu, kto zna wiele róznych sztuczek i potrafi zaangazować publiczność do aktywnego udziału. To dla mnie ważne bo wiele razy już widziałem pokazy które zupelnie nikogo nie interesowały. Ludzie jedli, pili i rozmawiali a magik sie gimnastykował. Liczę że odpiszecie, pzdr.
#2017-01-11 01:55:52

salamandra

Skąd: Bolesławiec

Wiem co masz na myśli, też zdarzyło mi się być na takim pokazie i było mi przykro że ludzie tak reagowali ale to już kwestia umiejętności magika. Oprócz dobrych sztuczek musi także umieć wchodzić w interakcje z publicznością.
#2017-01-11 02:46:28

Skąd: Jelenia Góra

To chyba najważniejsze w całym występie – żeby ludzie byli zaangażowani. Byłam ostatnio na pokazie iluzjonisty w Warszawie i było idealnie bo oprócz sztuczek o róznym skomplikowaniu potrafił rozmawiać z ludźmi, odnieść się do ich wypowiedzi i odpowiedzieć jakimś trikiem. Wyglądało to czasami jak zainscenizowane ale jak później pytałam to był to pełen spontan. Jego strona, jakbyś potrzebował: http://mariuszczajka.pl/. Mam nadzieję że pomogłam.
#2017-01-11 04:30:11

Kajko

Skąd: Hel

W szkole mojej córy w zeszłym tygodniu był Mariusz Czajka no i się zaczęło... zainteresowanie magią się rozpędza, codziennie musze oglądać sztuczki w wykonaniu mojego dziecka. O występie też codziennie słucham i już tak mi go zareklamowano że chyba sam się wybiorę przy najbliższej okazji ;].
#2017-01-11 04:59:44

Skąd: Jelenia Góra

Polecam bo warto. Dzieci jak i dorośli bardzo dobrze się bawią na takich pokazach bo magia jest czymś nieuchwytnym, czego nie ma na co dzień w naszym zyciu. Oglądamy to w filmach, grach, czytamy w ksiązkach ale to nadal tak odległe i aż niemożliwe że do wystepu podchodzimy sceptycnie. W trakcie pokazu już wszystko się zmienia i dajemy sie uwieść :)
#2017-01-11 06:49:58

Kajko

Skąd: Hel

Rzecz w tym że ja tak twardo chodzę po ziemi i jestem takim realistą że zawsze szukam racjonalnego wytłumaczenia i szukam go tak długo aż w końcu znajdę. Jak dotąd wszystko potrafiłem sobie przełożyć na własny jezyk no ale zobaczymy, może sie przejdę.
#2017-01-11 07:02:26

Skąd: Jelenia Góra

Nie pożałujesz, ja się bawiłam świetnie ;)