Polecany sprawdzony sklep z roletami na warszawskim Ursynowie

#2017-01-11 03:40:17 

skostniała

Użytkownik

Który sklep na Ursynowie polecicie jezeli szukam tanich i dobrych rolet które posłuża jakiś czas i nie rozlecą się przy którymś z kolei opuszczaniu. Pytam bo miałem juz takie historie i nie chce zeby sie powtórzyły bo nie lubię wywalać pieneidzy w błoto jak chyba kazdy.
#2017-01-11 03:55:21 

nowyJestem

Użytkownik

O jakie rolety dokładnie Ci chodzi bo rodzajów jest naprawdę sporo a jak chcesz coś porządnego to nikt nie wyśle Cię do marketu gdzie oczywiscie dostaniesz wszystko co chcesz ale watpliwej jakosci.
#2017-01-11 05:39:24 

Alutka

Użytkownik

Nie polecam kupować rolet w marketach bo przez taką „oszczędność” popsułam telefon ;]. Roleta oberwała się podczas opuszczania, trąciła telefon który spadł i się pobił ekran. Jednym słowem cudownie...
#2017-01-11 05:50:26 

skostniała

Użytkownik

Nie zdecydowalam jeszcze jaką rolete bym chciala bo musiałabym sobie na spokojnie obejrzeć w czym mogę wybierać, zastanowić się wyobrazić jak to bedzie wygladalo w rzeczywistości. Nie ma się gdzie spieszyć, zawsze musze sie gleboko zastanowic zanim podejme decyzje wiec prosze o polecenie sklepu w którym mogę zobaczyc jak najwiecej typów i modeli. Pozdrawiam i dziekuje.
#2017-01-11 06:35:12 

KangurzycaHania

Użytkownik

Nie wiem czy znasz taki sklep - http://www.zaluzje-rolety-warszawa.pl/. Zamawiałam tam wszystkie rolety do domu i mieszkania siostry i jestem bardzo zadowolona bo są grube, wytrzymałe, mechanizm także działa jak powinien. Montaz rolet na warszawskim Ursynowie był w cenie co chyba zainteresuje każdą kobietę ;]. Pozdrawiam i z chęcią pomogę w razie pytań.
#2017-01-11 09:22:10 

skostniała

Użytkownik

Dzięki za odpowiedź, narazie nie mam żadnych pytań bo musze jeszcze omówić z rodziną na co się zdecydujemy ale chyba będzie to noc dzień bo najbardziej mi się podobają. Pozdrawiam i dziękuję za dyskusję.
#2017-01-11 10:09:52 

KangurzycaHania

Użytkownik

Też wybierałabym noc dzień bo nadają wnetrzu ciekawego, nowoczesnego wyglądu i pozwalają w o wiele wiekszym zakresie ograniczać światło. Do tego robią się ostatnio bardzo popularne :)
#2017-01-11 11:59:09 

skostniała

Użytkownik

Miło ze stoisz po mojej stronie zobaczymy jak mi pójdzie w domu :P. 3majcie się.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015