Który stomatolog na Woli w Warszawie jest dobry?

#2017-01-25 08:02:09 

skostniała

Użytkownik

Kochani który stomatolog na Woli ma najlepszą opinię i wyważone ceny? Bardzo proszę o wasze opinie bo boli mnie górna szóstka a dentystka do której zwykle chodziłam nic tam nie zauważa. Może zmiana dentysty pomoże?
#2017-01-25 08:26:06 

Bonus BGC

Użytkownik

Właśnie w taki sposób dentysta doprowadził niemal do wyrwania mi zęba. Bolało okroponie, miałem wrażenie że ząb zaraz eksploduje, nawet troche tak swedział ale mimo wszystko niby nie było przesłanek żeby cokolwiek z nim robić. Pewnego razu jadłem chipsy i są po prostu pokryszuł się na kawałki, została tylko zewnetrzna ściana i korzeń – był to trzonowiec. Pojechałem wtedy do Dental Gallery gdzie zrobili mi kanał i wstawili implant. Ząb wyglada pięknie, jak nowy :)
#2017-01-25 08:52:17 

skostniała

Użytkownik

Czuję podobnie – takie swędzenie jakby ząb nie mieścił się miedzy innymi, a czasami zaczyna bardzo boleć i krwawić. Podaj mi dokładniejsze namiary na tego dentyste.
#2017-01-25 09:06:33 

Alutka

Użytkownik

Ząb krwawi i stomatolog nadal nic z tym nie robi? Dziwne.
#2017-01-25 10:29:03 

Bonus BGC

Użytkownik

Pewnie stwierdził że to podrażnienie dziąsła. Tak przynajmniej powiedział w moim przypadku. Ten gabinet o którym pisałem tu ma swoja stronę: http://www.dental-gallery.pl/, tam znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. To bardzo dobry stomatolog Warszawa Wola z pewnością długo nie będzie miała nikogo lepszego i tańszego. A skoro też masz to dziwne swędzenie to nie polecałbym zwlekać. Trzeba szybko iść i ratować póki się da, pzdr.
#2017-01-25 11:38:40 

skostniała

Użytkownik

Na pewno pójdę bo to już jest nie do zniesienia. Wiesz... zaufałam po prostu mojemu staremu dentyście. Skoro mówił że wszystko jest okej to myslałam że to jakieś okresowe bóle i z czasem miną.
#2017-01-25 13:17:05 

Bonus BGC

Użytkownik

Zęby same z siebie nigdy nie bolą i zawsze trzeba szybko podejmować dzialanie juz na samym poczatku. A dobry dentysta nigdy nie odesle Cię z kwitkiem, zawsze wystawi skierowanie chociaż na rentgen. Pozdrawiam serdecznie.
#2017-01-25 15:23:48 

Alutka

Użytkownik

Osobiście to dziwi mnie ignorowanie krawienia. Łatwo przeciez zlokalizowac czy krew wydobywa sie z dziasla czy z zeba. Najwyraźniej chciał Cię zbyć. Poszłabym jak nic na skargę do izby.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015