Usługa w zakresie monitorowania pojazdów, jakie są możliwości?

#2017-01-26 23:07:31 

SEELRYSARNE

Użytkownik

Czytałem sobie ostatnimi czasy o usługach związanych z lokalizacją i monitoringiem pojazdów. Dość ciekawie to wygląda ale nie do końca rozumiem niuanse techniczne. Jeśli jest ktoś kto mógłby to trochę objaśnić a przy tym wyrazić swoje zdanie o takim narzędziu to fajnie by było :) Pozdro!
#2017-01-27 01:21:24 

salamandra

Użytkownik

Ogólnie przydaje się to głównie tam gdzie są samochody będące własnością przedsiębiorstwa. Jak masz firmę kurierską czy jakąś spedycję to wiesz gdzie w danej chwili jest auto i tym podobne sprawy.
#2017-01-27 02:54:03 

Bonus BGC

Użytkownik

Jest to kolejny pomysł na wykorzystanie technologii GPS, akurat moim zdaniem jeden z lepszych. Generalnie mając flotę samochodów jesteś w stanie wiedzieć gdzie są i to nawet w konkretnej chwili (to zależy od wariantu takiej usługi). Bardzo interesujące rozwiązanie.
#2017-01-27 03:43:07 

horadrim

Użytkownik

Są firmy które robią kompleksowy monitoring GPS i dają swoim klientom cały interfejs do obsługi, zobacz tutaj. Jak dla mnie to warte rozważenia i dla niektórych biznesów wręcz konieczne.
#2017-01-27 05:27:12 

skostniała

Użytkownik

Jak wypożyczałam w czasie wakacji samochód to pan z obsługi mnie poinformował że w aucie jest zainstalowany nadajnik GPS który ustala położenie i że jest to ze względów bezpieczeństwa. Trochę się dziwnie poczułam ale jak się zastanowiłam to w sumie zrozumiałe
#2017-01-27 06:09:47 

Nico

Użytkownik

Ciężko się dziwić wypożyczalniom że montują w autach takie rzeczy. Kiedyś kradzieże były na porządku dziennym, udało się je diametralnie ograniczyć właśnie monitoringiem satelitarnym.
#2017-01-27 08:44:03 

nowyJestem

Użytkownik

Podobno dziś ceny takich usług są dużo niższe, co pewnie wynika z lepszej dostępności sprzętu i faktu że część przedsiębiorców sama sobie buduje systemy wewnętrzne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015