Co wybrać outsourcing informatyczny czy własny zespół informatyków?

#2017-01-31 03:00:07 

SEELRYSARNE

Użytkownik

Hej, szukam kogos kto zapewnilby w mojej firmie wsparcie informatyczne, jak sądzicie co będzie bardziej oplacalne, zatrudnienie kogoś na etat czy lepiej zdecydowac sie na outsourcing informatyczny?
#2017-01-31 04:19:46 

menager

Użytkownik

zatrudnij kogos na stałe zawsze lepiej miec obsługe techniczną na miejscu, choc muszę przyznać ze outsourcing informatyczny stal się ostatnio bardzo popularny.
#2017-01-31 06:32:29 

salamandra

Użytkownik

zatrudniajac kogoś nowego potrzebujesz czasu na jego przeszkolenie i sprawdzenie umiejętności, a zatrudniajac firmę zewnetrzną taką jak Indata Solutions. masz kompleksowe wsparcie informatyczne od zaraz, poczynając od profesjonalnego doradztwa w wyborze odpowiedniego oprogramowania az po codzienne administrowanie siecią.
#2017-01-31 07:29:42 

skostniała

Użytkownik

a czy taka firma swiadcząca outsourcing informatyczny może udzielic wsparacia mojemu zespołowi?
#2017-01-31 07:52:56 

Bonus BGC

Użytkownik

Oczywiście, jeśli masz już wlasny zespól, ale nie jest on wystarczający wtedy outsourcing informatyczny to najlepsze rozwiazanie takie wsparcie informatyczne może przbyrac różne formy, mozesz zdecydowac się na usługę IT Team Leasing wówczas rekomendowana firma oddaje do Twojej dyspozycji 3-5 osobowy zespol informatyczny, który wesprze Twoich informatykow w kazdym zadaniu, na http://www.indata-solutions.pl/outsourcing-it przeczytasz dokladnie na czym taki outsourcing polega.
#2017-01-31 09:10:07 

malinka

Użytkownik

znalazłam się tutaj przypadkiem i musze powiedziec ze wiele ciekawych rzeczy się dowiedzialam, wielkie dzieki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015