Jak zbudować drewniany plac zabaw w ogrodzie?

#2017-02-02 05:37:29

menager

Skąd: Radom

Moim dzieciom zamarzył się w zeszłym roku plac zabaw z prawdziwego zdarzenia. Długo się zastanawiałem nad tym pomysłem, ale w końcu razem z żoną postanowiliśmy spełnić ich marzenia. Chcielibyśmy postawić fajny i owczyiście bezpieczny plac zabaw z drewna, podobny do tych, jakie powstają w warunkach miejskiej zabudowy. Jak to zrobić i przede wszystkim z jakich elementów?
#2017-02-02 07:02:16

Bonus BGC

Skąd: Komorniki

Sprawa wcale nie jest skomplikowana. Jeszcze jakiś czas temu sądziełm, że dostępność poszczególych kompnentów to jakiś problem, ale dzisiaj wiem, że można bardzo łatwo poszukać odpowiednich zabawek do ogrodu.
#2017-02-02 07:54:17

olinka

Skąd: Moskau

Dobrze mieć jakiś plan i chociaż wstępną koncepcję do tego jak całość ma wyglądać. Jeśli jesteś przygotowany pod tym względem to na pewno kupisz odpowiednie elementy. To jest tak jak z zakupami, że najlepiej mieć gotową listę, bo inaczej mozesz kupić dużo niepotrzebnych rzeczy :))))
#2017-02-02 08:08:27

menager

Skąd: Radom

Zgadzam się, szczególnie moja żona lubi zapominać tej kartki z listą zakupów :))))
#2017-02-02 10:14:16

horadrim

Skąd: Michałków

Jeśli interesuje Cię solidnie wykonany produkt, który bardzo łatwo można złożyć, a do tego nie trzeba mieć ekipy budowlanej pod ręką to zajrzyj tutaj http://www.winnetoo.pl/ i przekonaj się jak piękne teraz place zabaw można zrobić. W tej firmie masz praktycznie wszystko od zwykłej piaskownicy zaczynając, a kończąc na rozbudowanych kompleksach. Dzieci na pewno polubią drewniany plac zabaw z tej firmy.
#2017-02-02 11:41:28

bartkowa

Skąd: Ostrołęka

Ja jestem przekonana, że dzieci polubią każdy plac zabaw, na którym nie ma dorosłych :))) Ale tak już poważnie, to akurat na moim osiedlu jest plac zabaw zrobiony z części tej firmy i wygląda bardzo solidnie. Ja akurat dzieci nie mam i nie korzystałam z poszczególnych urządzeń, ale moi sąsiedzi mają i bawaią się tak praktycznie całymi dniami.
#2017-02-02 12:02:22

skostniała

Skąd: Szczecinek

Jak ja sobie przypomne te czasy, gdy trzeba było korzystać z tych zabawek placowych, które były przemalowywane non stop i farba z nich schodziła płatami, a do tego ciągle skrzypiały, to jestem szczęśliwa, że mamy teraz dostęp do takich wświetnych produktów. Na pewno jest to zdecydowanie bardzo bezpieczniejsza zabawa niż to było kiedyś. Dzieci mają z czego się cieszyć.