Jak zbudować drewniany plac zabaw w ogrodzie?

#2017-02-02 05:37:29 

menager

Użytkownik

Moim dzieciom zamarzył się w zeszłym roku plac zabaw z prawdziwego zdarzenia. Długo się zastanawiałem nad tym pomysłem, ale w końcu razem z żoną postanowiliśmy spełnić ich marzenia. Chcielibyśmy postawić fajny i owczyiście bezpieczny plac zabaw z drewna, podobny do tych, jakie powstają w warunkach miejskiej zabudowy. Jak to zrobić i przede wszystkim z jakich elementów?
#2017-02-02 07:02:16 

Bonus BGC

Użytkownik

Sprawa wcale nie jest skomplikowana. Jeszcze jakiś czas temu sądziełm, że dostępność poszczególych kompnentów to jakiś problem, ale dzisiaj wiem, że można bardzo łatwo poszukać odpowiednich zabawek do ogrodu.
#2017-02-02 07:54:17 

olinka

Użytkownik

Dobrze mieć jakiś plan i chociaż wstępną koncepcję do tego jak całość ma wyglądać. Jeśli jesteś przygotowany pod tym względem to na pewno kupisz odpowiednie elementy. To jest tak jak z zakupami, że najlepiej mieć gotową listę, bo inaczej mozesz kupić dużo niepotrzebnych rzeczy :))))
#2017-02-02 08:08:27 

menager

Użytkownik

Zgadzam się, szczególnie moja żona lubi zapominać tej kartki z listą zakupów :))))
#2017-02-02 10:14:16 

horadrim

Użytkownik

Jeśli interesuje Cię solidnie wykonany produkt, który bardzo łatwo można złożyć, a do tego nie trzeba mieć ekipy budowlanej pod ręką to zajrzyj tutaj http://www.winnetoo.pl/ i przekonaj się jak piękne teraz place zabaw można zrobić. W tej firmie masz praktycznie wszystko od zwykłej piaskownicy zaczynając, a kończąc na rozbudowanych kompleksach. Dzieci na pewno polubią drewniany plac zabaw z tej firmy.
#2017-02-02 11:41:28 

bartkowa

Użytkownik

Ja jestem przekonana, że dzieci polubią każdy plac zabaw, na którym nie ma dorosłych :))) Ale tak już poważnie, to akurat na moim osiedlu jest plac zabaw zrobiony z części tej firmy i wygląda bardzo solidnie. Ja akurat dzieci nie mam i nie korzystałam z poszczególnych urządzeń, ale moi sąsiedzi mają i bawaią się tak praktycznie całymi dniami.
#2017-02-02 12:02:22 

skostniała

Użytkownik

Jak ja sobie przypomne te czasy, gdy trzeba było korzystać z tych zabawek placowych, które były przemalowywane non stop i farba z nich schodziła płatami, a do tego ciągle skrzypiały, to jestem szczęśliwa, że mamy teraz dostęp do takich wświetnych produktów. Na pewno jest to zdecydowanie bardzo bezpieczniejsza zabawa niż to było kiedyś. Dzieci mają z czego się cieszyć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015