W jakim sklepie najładniejsze komody białe?

#2017-02-03 01:22:26 

SEELRYSARNE

Użytkownik

W jakim sklepie dostaniemy najładniejsze komody w białym kolorze? Zapraszam do zostawiania porad i komentarzy. Chodzi nam o meble nowoczesne i bardzo praktyczne, tak by nie tylko wyglądały ładnie, ale dało się w nie zapakować wszystko, co naprawdę trzeba.;)
#2017-02-03 03:23:15 

salamandra

Użytkownik

Moim zdaniem najładniejsze nowoczesne meble mają w tym sklepie internetowym https://meble24sklep.pl/komody-19. Zamawiałam sobie tam właśnie komody białe, z myślą o swoim pokoju. Szeroki wybór, więc spokojnie można sobie coś dobrać. Polecam sprawdzić ich ofertę.;)
#2017-02-03 06:00:53 

narciarka

Użytkownik

A w ogóle zauważyliście, że biały stał się teraz bardzo modny? Zastanawiam się dlaczego tak jest. Jak przeglądałam sobie różne aranżacje to też mi się zaczęły podobać białe szafki, stoliki i w ogóle…:)
#2017-02-03 07:33:37 

salamandra

Użytkownik

Jest modny, bo to bardzo wdzięczny kolor. Pasuje chyba do większości pomysłów aranżacyjnych i można na nim bardzo wiele ugrać. I korzystając z kontrastów, i z bardziej jednolitej gamy kolorystycznej.
#2017-02-03 07:51:54 

SEELRYSARNE

Użytkownik

No i jeszcze pomaga w optycznym powiększaniu wnętrza, daje więcej poczucia przestrzeni. Najbardziej wtedy, gdy wybiera się meble wykończone z połyskiem albo z różnymi akcentami szklanymi.
#2017-02-03 09:28:07 

KangurzycaHania

Użytkownik

Ja wybrałam sobie model komody LORENZO i bardzo mi się podoba, bo zawsze sprawia wrażenie, że pokój jest taki… Czysty. Błyszczy się i gra na iluzjach. Poza tym potwierdzam, że biel jest bardzo wdzięcznym kolorem i pasuje niemal zawsze i wszędzie.
#2017-02-03 10:40:04 

SEELRYSARNE

Użytkownik

My się chyba zdecydujemy na jeden z modeli TAMBURO, bo wyglądają na szczególnie pakowne. Przyda się trochę miejsca w szafie, a nowoczesny design to tylko kolejna zaleta.:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015