Gdzie kupujecie sprzęt rehabilitacyjny?

#2017-02-03 10:10:44 

konsolowiec

Użytkownik

Mama w ubiegłym roku przeszła udar mozgu. Cudem przeżyła, ale jej stan nie jest dobry. Coraz bardziej nas to wyczerpuje. Szukam dobrego sklepu ze sprzętem rehabilitacyjnym. Gdzie kupujecie?
#2017-02-03 12:02:41 

horadrim

Użytkownik

W takich wypadkach za bardzo nie ma co liczyc na poprawę, bo to jest powazne zaburzenie neurologiczne. A poza tym ono wpływa nieraz na to, jak ktos się zachowuje. teraz w necie jest sporo sklepów ze sprzętem rehabilitacyjnym wiec na pewno cos dla siebie znajdziesz.
#2017-02-03 12:44:42 

Bonus BGC

Użytkownik

Ja np. kupuje tutaj http://mazamed.eu/ i jak dla mnie to jest konkretna firma. Maja dosc duzy wybor sprzętu rehabilitacyjnego. Ja u nich kupowałem podnośnik transportowy dla żony, ale są też podnośniki mocowane do ściany, schodołazy czy wózki elektryczne. W zależności czego potrzebujesz, to sobie popatrz.
#2017-02-03 14:50:14 

menager

Użytkownik

Dobry sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym pomoze ci wybrac taki sprzet, który jest niezbędny. Chodzi o to, ze np. takie podnośniki transportowe to pomagają chronić plecy, bo wiadomo ze często i gesto opiekunowie podnoszą wszystko wlasnymi rekami. A to jednak niszczy kręgosłup.
#2017-02-03 15:35:55 

nowyJestem

Użytkownik

No tak bo nawet tak przesiaść się na fotel to jak nie ma podnośnika to jest duzo trudniej. Tym bardziej, że jeśli osoba upadnie to przy podnośniku jest łatwiej ją podnieść.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015