Potrzebny transport maszyn rolniczych

#2017-02-06 23:50:39 

horadrim

Użytkownik

Dobry dzień! Chcę was prosić o pewną przysługo-radę. Otóż.. chciałbym przetransportować maszyny rolnicze które są u nas w domu w zupełnie inny punkt w Polsce. Nie wiem jednak jak to zrobić, bo naprawdę jest bardzo dużo sprzętów, do tego ciężkich i strasznie ciężko jest samodzielnie to ogarnąć. Myślę, że potrzebuję pomocy firmy z zewnątrz, ale kompletnie nie mam pojęcia do kogo się zgłosić. Proszę więc o rady ;)
#2017-02-07 02:10:51 

Bonus BGC

Użytkownik

Jak chcesz przetnrasportować maszyny rolnicze to wybór jest tylko jeden: http://relokacjamaszyn.com.pl/oferta/transport-maszyn-rolniczych/ , skorzystaj z tej firmy. Tutaj pod tym linkiem masz rozpisane wszystko związane z ich ofertą transportu maszyn rolniczych. Szybko i sprawnie przetransportują je w prawie dowolne miejsce, także zdecydowanie polecam.
#2017-02-07 04:49:12 

konsolowiec

Użytkownik

Też korzystałem z usług tej firmy i mogę polecić. Pomogli rozebrać mi ciężki sprzęt z mojego magazynu, przetransportować i ponownie zamontować w wyznaczonym miejscu, także naprawdę są skuteczni i szybcy w tym co robią
#2017-02-07 07:22:28 

menager

Użytkownik

Ciekawe.. nie słyszałem o nich wcześniej, a też mega by mi się przydała pomoc tego typu firmy. Skoro tak bardzo ją polecacie, to też się do nich zgłoszę
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015