Doposażenie pizzerii i kebabowni, poszukuję dobrego sprzętu

#2017-02-09 23:26:01 

salamandra

Użytkownik

Razem z bratem prowadzimy nieduży lokal, porządny turecki kebab i do tego pizza american style. Od pewnego czasu zauważamy że nasz sprzęt już kiepsko się sprawuje, należałoby go wymienić na nowszy. Gdybyście polecili jakąś sprawdzoną hurtownię to byłabym zobowiązana.
#2017-02-10 01:14:38 

SEELRYSARNE

Użytkownik

Nie powinno być problemu ponieważ jest duże zapotrzebowanie na takie wyposażenie. Dość się rozejrzeć ile punktów z kebabem i pizzą jest w praktycznie każdym mieście. Trzeba tylko uważać na jakość i brać sprzęt od solidnych wytwórców.
#2017-02-10 03:27:23 

menager

Użytkownik

Ja zaopatrywałem się jak dotąd tylko tutaj: https://probox.pl/kategoria-produktu/17/pizzeria-i-kebab. Mają wyposażenie pizzerii na naprawdę fajnym poziomie pod względem wydajności, do kebabu też raczej wszystko co potrzebne. Osobiście polecam.
#2017-02-10 04:55:39 

narciarka

Użytkownik

To ważne żeby zainwestować w odpowiedni sprzęt. U nas w restauracji odziedziczyliśmy dużo rzeczy po poprzednim właścicielu i nie trzeba było zbyt dużo inwestować na starcie. Teraz już widać zużycie więc i nas ten wydatek czeka.
#2017-02-10 06:33:34 

Bonus BGC

Użytkownik

Jak tak patrzę na sytuację to zdaje mi się że poziom zaplecza technicznego w gastronomii polskiej jest regularnie coraz lepszy. Widać że jest potrzeba używania solidnego wyposażenia i to się chwali.
#2017-02-10 06:49:06 

konsolowiec

Użytkownik

Mam znajomego w sanepidzie i jego zdaniem też jest coraz lepiej. Rośnie kultura gastronomiczna, tak mój znajomy zawsze mówi. I to jest super bo lokale zyskują klientów a klienci są zadowoleni.
#2017-02-10 09:15:49 

skostniała

Użytkownik

Lubię dobry kebab, czasami mięso nie wychodzi odpowiednie przez kiepski rożen. Zwróćcie na ten element uwagę bo zdarza się że mięsko wychodzi zbyt suche albo niedopieczone.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015