Proszę o polecenie rzetelnej firmy oferującej kompleksowe wyposażenie sklepów

#2017-02-10 04:40:50 

Alutka

Użytkownik

Drodzy Forumowicze, po długich miesiącach wyrzeczeń nadszedł ten moment, w którym otworzę mały sklepik z różnymi produktami spożywczymi z całego świata. :D Szukam tylko jakiejś firmy, która pomoże mi go wyposażyć, a zwłaszcza zaoferuje jakieś meble chłodnicze. Czy mogę liczyć na Waszą pomoc?
#2017-02-10 06:37:44 

nowyJestem

Użytkownik

Jasne, że możesz. Moim zdaniem, jeśli chodzi o kompleksowe wyposażenie sklepów, na pewno warto zajrzeć tutaj: http://www.essystemk.pl/. Na pewno przygotują dla Ciebie jakąś interesującą ofertę, a ich meble chłodnicze cieszą się coraz większym uznaniem na całym świecie, a to dlatego, że świetnie się prezentują i są naprawdę przyjazne środowisku.
#2017-02-10 06:52:24 

KangurzycaHania

Użytkownik

Cześć. Ja tę firmę znam od strony współpracy prowadzonej z nią przez cukiernię, która mnie zatrudnia i musze przyznac, ze wyglada to nieźle. Na pewno oferują kompleksowe wyposażenie sklepów, bo dla nas przygotowali kilka wariantów stylistycznych. Efekt cudowny. Moge w prywatnej wiadomosci wyslać. :)
#2017-02-10 09:12:02 

Alutka

Użytkownik

Będę bardzo wdzięczna. No i tak w ogóle dziękuję za odpowiedzi. Postaram się jak najszybciej porozmawiać z ich konsultantem. :)
#2017-02-10 10:30:57 

nowyJestem

Użytkownik

Bardzo proszę. Powodzenia życzę!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015