Polecana hurtownia kwiatów ciętych i doniczkowych

#2017-02-15 04:35:01 

konsolowiec

Użytkownik

Waszym zdaniem najlepsza hurtownia kwiatów cietych i doniczkowych w północno-zachodniej Polsce? Ważna jest jakość ale cena także bo jak każdy rozsądny przedsiebiorca chce na tym zarobić :). Mam nadzieję że mi podpowiecie, pozdrawiam i z góry dziekuje.
#2017-02-15 06:27:24 

narciarka

Użytkownik

Jeśli zależy ci na porządnej, dużej hurtowni, która ma w ofercie niedrogie kwiaty krajowych hodowców jak i holenderskie to polecam sklep.tuflowers.pl. Pod wzgledem cen nie znajdziesz lepszej hurtowni, a dodatkowo masz pewność że kupujesz najlepszą jakość – kwiaty zdrowe i świeże, nie z odrzutów.
#2017-02-15 06:41:49 

Nico

Użytkownik

Potwierdzam ;). Bardzo dobrze zaopatrzona hurtownia, w trzy dni tygodnia przyjeżdża transport z Holandii wiec warto sie wtedy wybrać na sprawdzenie oferty. Poza tym duży wybór dodatków, artykułów florystycznych czy nawet kwiatów sztucznych które zawsze sieprzydaja w kazdej kwiaciarni.
#2017-02-15 07:08:00 

narciarka

Użytkownik

Mogę prosić o wiecej info na temat sztucznych kwiatów? Jakie ceny i wykonanie?
#2017-02-15 09:40:53 

Nico

Użytkownik

Ceny masz tu - sklep.tuflowers.pl/kwiaty-szczecin.html, a wykonanie bardzo dokładne i kolorowe. Kwiaty prezentują się niemal jak prawdziwe, można dzieki nim zbudować fajny klimat w kwiaciarni no i wiesz – one się nie starzeją wiec mogą sobie tak stać i stać aż ktoś je kupi. Czasem zdarzają mi się zlecenia na spektakle i święta państwowe gdzie potrzeba takich kwiatów wiec uważam że warto je mieć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015