Szukam dobrego sklepu z wizytówkami w Poznaniu.

#2017-02-17 05:22:17 

Bonus BGC

Użytkownik

tak jak napisałem w temacie, gdzie warto zrobić wizytówki? Będę wdzięczny za jakieś sprawdzone namiary. Chodzi o biuro w Poznaniu. Przy okazji napiszcie jak myślicie, lepsze wizytówki kolorowe czy czarno-białe? Warto bawić się w jakieś udziwnienia??
#2017-02-17 05:50:45 

KangurzycaHania

Użytkownik

wiesz co, to wszystko bardzo zależy. Myślę, że akcent kolorystyczny na wizytówce wygląda bardzo ładnie – ale to jeszcze kwestia całego projektu i ewentualnego logo firmy. Wizytówka to jednak ważna rzecz i warto nad nią trochę popracować. Na pewno trzeba szukać złotego środka, by nie była jakoś nadmiernie przepakowana i by można było spokojnie odczytywać wszystkie zawarte na niej informacje.:)
#2017-02-17 08:09:32 

Alutka

Użytkownik

jeśli nie jesteś pewien jak powinna wygladać twoja wizytówka, to może po prostu poproś o wykonanie projektu. Na przykład jeśli chodzi o wizytówki Poznań ma tę ofertę: http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/wizytowki/, zajmują się nie tylko drukowaniem wizytówek, projektują i doradzają. W mojej firmie zdecydowaliśmy się na wizytówki w kolorze, ale jak koleżanka już pisała, wszystko jest bardzo zależne od potrzeb i sytuacji.:)
#2017-02-17 09:21:24 

nowyJestem

Użytkownik

wizytówka jest też trochę po to, żeby się wyróżnić, więc warto zadbać o „udziwnienia”. Byle nie przesadzić.;) klient patrząc na nią powinien czuć, że ma do czynienia z profesjonalną firmą i warto jej zaufać. Zamawiałem projekt wizytówki w zewnętrznej firmie i jestem bardzo zadowolony z efektów, sami byśmy czegoś takiego nie zrobili.
#2017-02-17 10:15:17 

bartkowa

Użytkownik

Gdzie jak gdzie, ale akurat w Poznaniu z wizytówkami jest spore pole do popisu.;) ja mam wszystko w formie graficznej opracowane już od początku działalności i szukałam tylko kogoś, kto wykona projekt w praktyce. To także jest dosyć mądre rozwiązanie, polecam wszystkim, im wcześniej się garnie grafiki i loga tym lepiej.
#2017-02-17 12:37:44 

Bonus BGC

Użytkownik

dzięki za odpowiedzi, przejdę się tam i popytam co mogą dla mnie przygotować. Może się zdecyduję na ich usługi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015