Gdzie dostanę wydajne pilarki do rozkroju z dobrymi bebechami?

#2017-02-23 23:27:38 

Bonus BGC

Użytkownik

No czołem, szukam właśnie sensownych pilarek. Te co były do tej pory na zakładzie zaraz szlag trafi takie są już wymęczone przez lata użytkowania. Teraz wiadomo są już nowe rozwiązania i ja właśnie szukam takich wiecie porządnych modeli z dobrymi podzespołami. Jak macie jakieś namiary do rzeczy to dajcie znać, stawiam piwko ;)
#2017-02-24 01:34:48 

bartkowa

Użytkownik

Mieliśmy na sprzedaż dwie piły, nawet nie rozpakowane. Leżały w magazynie, ostatecznie nie przydały się a czas na zwrot minął. W sumie tanio poszły więc okazja przeszła koło nosa. Ale mam nadzieję że znajdziesz coś sensownego.
#2017-02-24 03:34:07 

MistrzZen

Użytkownik

Jest trochę problem z pilarkami bo masz w sprzedaży sporo modeli ze starszych generacji gdzie precyzja cięcia jest dużo mniejsza a z racji na pewne niedoskonałości częściej występują usterki. My się męczyliśmy strasznie z jednym modelem, dopiero musieliśmy mu zrobić upgrade we własnym zakresie i działa jak trzeba.
#2017-02-24 04:29:44 

nowyJestem

Użytkownik

Efektywne i naprawdę sprawdzone pilarki do rozkroju znajdziesz na pewno tutaj http://www.mtm-maszyny.pl/pl/177-pily-panelowe. W tym momencie to jeden z lepszych dystrybutorów przynajmniej w segmencie A+ czyli w zasadzie najwyższa półka jakościowa. Zero problemów ze sterowaniem i dokładnością cięcia.
#2017-02-24 04:49:43 

konsolowiec

Użytkownik

Tak ja kojarzę tę firmę – mają rzeczywiście świetny sprzęt, już w zasadzie hi-endowy jak chodzi o zaplecze techniczne dla przemysłu i rzemiosła. Ja jednak uważam że bardziej się opłaca zamówić taki sprzęt niż brnąć w jakieś pośrednie rozwiązania. Mniej stresu człowiek ma ;)
#2017-02-24 07:49:13 

narciarka

Użytkownik

Sieć dystrybucji maszyn przemysłowych w Polsce jest akurat bardzo szeroka – na tyle że nasze obrabiarki czy strugarki zamawiają też klienci spoza granicy. Ja myślę że to w sumie pokazuje jak nasz rynek jest rozwinięty i profesjonalny. To cieszy.
#2017-02-24 08:25:14 

SEELRYSARNE

Użytkownik

Nie mam dużych doświadczeń z pilarkami ale ogólnie nowe generacje mają bardzo niską awaryjność i są wydajne na zadowalającym poziomie. Mimo to warto przed wyborem dokładnie się zapoznać z dokumentacją żeby nie było wtopy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015