Gdzie kupię kołdrę puchową 200x220?

#2017-03-01 01:20:31 

Bonus BGC

Użytkownik

Jestem dość dużym facetem, który od zawsze ma problem z dobraniem odpowiedniego obuwia i co niezwykle męczoce również kołdry do spania. Do tej pory wybierałem po prostu dwie kołdry i niosłem jest do połączenia, bo nie było rozmiarów dla mnie. Teraz pojawiły się na rynku kołdry puchowe i chciałbym sobie taką kupić. Są też podobno rozmiary dla dużych klientów, tylko pytanie gdzie dotanę takie kołdry.
#2017-03-01 02:46:05 

horadrim

Użytkownik

Patrząz zupełnie z boku, to faktycznie wysocy ludzi i Ci o dużej masie ciała mają cały czas problem z dostaniem niektóych produktów, które będą do nich pasowały. Ale z kołdrą to już sobie bez problemu dasz radę...
#2017-03-01 04:55:52 

Bonus BGC

Użytkownik

No mam nadzieję i cały czas żyję tym, że któyś ze sklepów oferuje takie duże rozmiary. Pamiętam, że do momentu aż byłem nastolatkiem, to spod kołdry wystawały moje nogi. Możecie sobie wyobrazić jak mi zawsze było w niewygodnie z takim spaniem. O długości łóżek to już nie wspomnę, szczególnie w miejscach gdzie pojawiałęm się tylko na chwilę na przykład na wycieczkach szkolnych...
#2017-03-01 06:20:40 

skostniała

Użytkownik

No pocieszę Cię, bo nie chcę, żebys dłużej się zasnawiał... Są sklepy z takimi rozmiarami. Zajrzyj tutaj https://poscielrodzinie.pl/pl/p/Super-koldra-puchowa-200x220/100, myślę, że ten rozmiar powinien wystarczyć, a jak nie to jest pełna rozmiarówka. Kołdra puchowa 200x220 to dość spory kawałek do przykrycia :))))
#2017-03-01 09:02:39 

Alutka

Użytkownik

Znam ten sklep, bo sama w nim ostatnio kupiłam kołdry i poduszki. Dostałam z mężem nagrodę jubileuszową z zakładu pracy i postanowiliśmy wydać jej część na nasze przyjemności. Zawsze myśleliśmy o kupnie jkołdry z naturalnego puchu i w końcu nadarzyła się okazja i spełniliśmyu nasze marzenia. Możemy się teraz wyspać jak za starych dobrych czasów. Kupiliśmy sobie cały zestaw wraz poduszkami.
#2017-03-01 11:56:57 

nowyJestem

Użytkownik

No jest sprawiać przyjemności sobie i bliskim...
#2017-03-01 14:25:52 

Bonus BGC

Użytkownik

No w moim przypadku to akurat przyjemność to sprawię sam sobie...Już nie mogę się doczekać, kiedy ta kołdra przyjdzie, bo oczywiście jak tylko koleżanka napisała to już zamówiłem kołdrę. Bardzo dużo czytałem o zaletach puchu i też dlatego właśnie tego typu kołdrę wybrałem. Nie uczula i jest bardzo miła w dotyku, a to po tylu latach trudnego spania będzie dla mnie prawdziwa przyjemnosc...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015