Czy przedstawienia ekologiczne dla przedszkolaków, to dobry sposób, aby oswoić dzieci z ekologią?

#2017-03-03 01:01:56

szesnastka

Skąd: Wrocław

Hej, moj syn wrócił niedawno z przedszkola rozentuzjazmowany bo okazało się, ze w ich przedszkolu wystawione będzie przedstawienie ekologiczne, syn jest bardzo przejęty a ja sie zastanawiam czy takie przedstawienie to dobry sposób by oswoić dzieciaki z ekologią, jak myslicie?
#2017-03-03 02:29:02

horadrim

Skąd: Michałków

za moich czasow tego nie było więc nie mam zdania na ten temat.
#2017-03-03 02:55:03

skostniała

Skąd: Szczecinek

Skad Twoje wątpliwości? przeciez takie przestawienia ekologiczne dla przedszkolaków to swietna nauka przez zabawę, dzieki takim przestawieniom dzieci dowiedza sie jak dbać o środowisko, dlaczego tak wazne jest gaszenie światła jak sie wychodzi z pokoju czy zakręcanie kranu w łazience no i jak segregować smieci, to tez wspaniała okazja zeby przedszkolaki poznały teatr.
#2017-03-03 05:05:42

konsolowiec

Skąd: Rakowice

Ja mysle ze wątpliwości wynikają z braku wiedzy jak wygląda takie przedstawienie ekologiczne dla przedszkolaków, to ciekawe historyjki z porcją muzyki i łamigłówek dzieciaki poprostu to uwielbiają, wejdz na http://www.kultura.krakow.pl/index.php/spektakle-ekologiczne, gdzie zobaczysz zdjęcia ze spektakli i zapoznasz sie z repertuarem, zapewniam cie ze to swietny pomysł na to, zeby dzieciaki polubiły teatr.
#2017-03-03 07:47:12

narciarka

Skąd: Jelenia Góra

Słyszałam ze takie przedstawienia ekologiczne odbywaja sie w Krakowie ale gdzie konkretnie i czy ten projekt organizuje sie przy współpracy profesjonalnych aktorów?
#2017-03-03 08:04:48

Nico

Skąd: Tam

Byłem na przedstawieniu ekologicznym u syna w przedszkolu, wiec miejscem moze byc przedszkole lub inna placówka oświatowa dom kultury a nawet plener, na kultura.krakow.pl dowiesz, ze przy realizacji takich przedstawień dla przedszkolaków i nie tylko pracują zarówno profesjonalni aktorzy, jak i ludzie ze swiata nauki czy telewizji.