Siatka powlekana – gdzie warto ją zamówić?

#2017-03-06 04:21:18 

SEELRYSARNE

Użytkownik

Czy takie ogrodzeniowe siatki, które oblane są materiałem PCV mają duża trwałość jeśli chodzi o rdzę i różne uszkodzenia mechaniczne? Drugie moje pytanie to gdzie taką siatkę ewentualnie można zamówić, żeby mieć pewność jej dobrej jakości?
#2017-03-06 06:02:13 

salamandra

Użytkownik

Mnie to się przede wszystkim po prostu taka siatka podoba, ta powłoka na siatce ma taki sympatyczny połysk, bardzo dobrze się to prezentuje. Mamy taką siatkę już od dobrych kilku lat i bardzo dobrze się trzyma, to tyle co mogę powiedzieć na jej temat ;)
#2017-03-06 09:02:08 

menager

Użytkownik

Tak, to naprawdę bardzo dobrym wybór, gdyż siatka powlekana, jeśli tylko jest porządnie zrobiona, ma ogromną wytrzymałość i rdza długo się do niej nie dobierze. Kupować warto tutaj http://sklep.metalzbyt.com.pl/313-siatki-ogrodzeniowe, ceny są bardzo przystępne, a siatki posiadają wysokiej jakości warstwę PCV i wykonane są ogólnie z porządnych materiałów. W sklepie masz wiele rodzajów siatki, łatwo się ją montuje i nawet pomimo kupowania online wysyłka tutaj wcale nie jest jakoś kosztowna. Jak chcesz montować sam siatkę to na pewno warto wybrać właśnie to rozwiązanie.
#2017-03-06 10:05:33 

SEELRYSARNE

Użytkownik

Raczej sam chcę to zrobić, no może z pomocą ojca. Słupki są i okazują się być w naprawdę dobrym stanie, oczyszczę je dokładnie, pomaluję zabezpieczającą farbą i na to pójdzie siatka. Obawiam się tylko trochę samego naciągania, ale nieważne. Dzięki za info tak czy inaczej, mają faktycznie duży wybór.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015