Pilnie potrzebne domki letniskowe na Kaszubach!

#2017-03-07 01:50:19 

baczek

Użytkownik

Cześć Wam! Czy ktoś poleci mi dobrze wyposażone, zadbane i korzystne cenowo domki letniskowe na Kaszubach? Zależy mi na spokojnej okolicy, otoczeniu zieleni i możliwościach aktywnego spędzania czasu.
#2017-03-07 02:29:05 

skostniała

Użytkownik

Witaj, mogę polecić Ci z całym przekonaniem ośrodek wypoczynkowy na Kaszubach http://www.osrodekwypoczynkowykaszuby.pl/. Mają w swojej ofercie różne formy noclegów, właśnie m.in. domki letniskowe. Byłam tam z mężem i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zachwyca piękno otaczającej przyrody, wygoda w domkach, pyszne (naprawdę pyszne) regionalne jedzenie i ciepła atmosfera dzięki gospodarzom.
#2017-03-07 03:31:53 

Kajko

Użytkownik

O tak! Polecam! Byłem i na pewno powrócę. Jest to idealne miejsce do zrelaksowania się podczas urlopu. Szukałem czegoś w zaciszu leśnym, bo na co dzień mieszkam w dużym mieście i mam dosyć tego biegu, hałasu, spalin… trafiłem tam i myślę, że nie mogłem trafić lepiej. Jeśli chcesz zapoznać się z ofertą poszukiwanych przez siebie domków, to możesz poczytać sobie na ich stronie http://www.osrodekwypoczynkowykaszuby.pl/domki-letniskowe/, tam znajdziesz wszystko na temat tej formy noclegu. Domki zlokalizowane są nad pięknym jeziorem wśród lasów.
#2017-03-07 05:12:18 

Alutka

Użytkownik

Luuudzie, przecież w ciszy, to można się zanudzić podczas urlopu…
#2017-03-07 06:08:38 

KangurzycaHania

Użytkownik

Słyszałam o tym ośrodku same dobre rzeczy. Super kwatery, pyszne jedzenie, niskie ceny, przepiękne widoki i mnóstwo atrakcji w pobliżu. To nieprawda, że można się zanudzić, ponieważ jest to idealne rozwiązanie…jak pragnie się spokoju, to można wybrać taką formę spędzania czasu na Kaszubach, a jeśli nabierzemy ochoty na jakieś aktywności, to jest ich sporo do wyboru. Oprócz zwiedzania ciekawych miejsc, można jeździć konno – gospodarstwo posiada przyjazne konie, wybrać się na wycieczkę rowerową, agroturystyka posiada również własne łowisko obfitujące w różne ryby.
#2017-03-07 08:08:33 

baczek

Użytkownik

Bardzo wam dziękuję za polecenie agroturystyki, już wiem gdzie pojedziemy :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015