Gdzie znajdę najwięcej ogłoszeń nieruchomości w Stargardzie?

#2017-03-22 05:57:55 

SEELRYSARNE

Użytkownik

Jestem z Wielkopolski, a interesują mnie obecnie nieruchomości w samym Stargardzie i okolicach. Mam kilku znajomych, którzy szukają dla mnie ciekawych lokalizacji, ale chciałem zapytać na forum, gdzie znajdę najlepsze ogłoszenia dotyczące nieruchomosci i kto oferuje przyzwoite ceny na sprzedawane domy? Z góry bardzo dziękuję :))))
#2017-03-22 06:31:34 

menager

Użytkownik

Jeśli szukasz dobrych lokalizacji czy to w związku z domem czy w związku z firmą, to wydaje mi się, że najlepszym rozwiazaniem jest tutaj agencja Hestia Nieruchomości, która posiada najlepsze tego typu oferty i to od dawna. Ceny też są ciekae w porównani z tym co proponują inni sprzedawcy.
#2017-03-22 07:16:45 

salamandra

Użytkownik

Oferty sprzedaży nieruchomości pojawiają się generalnie wszędzie, ale tak jak piszesz dobre mieć sprawdzonego sprzedawcę. Według mnie ta agencja o której kolega pisze, to pewniak, u którego dobrze kupisz.
#2017-03-22 09:05:40 

SEELRYSARNE

Użytkownik

No mam nadzieję, że tak pójdzie, bo ja akurat potrebuję lokalizację na nowe biuro. Mam zamiar otworzyć tutaj takie biuro bez przyjęć klientów, więc zalezy mi raczej na domu lub mieszkaniu trochę większym.
#2017-03-22 09:30:55 

narciarka

Użytkownik

Faktycznie to w tej agencji są najlepsze ogłoszenia nieruchomości Stargard ma ich dość sporo. Jeśli interesuje Cię już konkretny dostęp to zajrzyj tutaj http://www.hestianieruchomosci.pl/oferty-nieruchomosci,stargard.html bo w tym miejscu zawsze pojawiają się najświeższe i najcieksze z ogłoszeń.
#2017-03-22 10:26:29 

KangurzycaHania

Użytkownik

Agencja jest bardzo dobra, o czym świadczą same ogłoszenia :)) Jeśli ktos chce sprzedać nieruchomość za kilkaset czy nawet więcej tysięcy to wiadomo, że zgłosi się do profesjonalnie działającej agencji nieruchomosci.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015