Firma zajmująca się instalacjami gazowymi, kogo polecacie?

#2017-04-07 04:37:13 

salamandra

Użytkownik

Witam. Szukam jakiejś dobrej firmy zajmującej się zakładaniem instalacji gazowych. Miejsce, w którym należy taką instalację założyć mieści się na ulicy wesołej. Możecie mi polecić kogoś? Jakąś firmę sprawdzoną albo jakiegoś fachowca? Chociaż jedne to pewnie nie da rady, więc chyba jednak lepiej firmę… :P
#2017-04-07 05:15:54 

narciarka

Użytkownik

No to prawda, jednej osobie może być ciężko takie rzeczy ogarnąć :P Ale polecę Ci całą firmę, znajdziesz ją tutaj: http://darbud.org/uslugi-wesola, świadczą szerokie usługi z zakresu instalacji sanitarnych, grzewczych i gazowych właśnie też. Bardzo dobra firma, profesjonalne usługi i fachowcy, którzy znają się na instalacjach gazowych.
#2017-04-07 07:51:24 

salamandra

Użytkownik

Oki doki, dzięki bardzo :) powiedz mi jeszcze tylko proszę czy firma jest przez Ciebie sprawdzona czy ktoś ci polecał, znajomi próbowali czy jak?
#2017-04-07 08:07:39 

narciarka

Użytkownik

I jedno i drugie tak właściwie, bo mnie samej firmę darbud.org polecili moi bliscy znajomi właśnie jak miałam problem z instalacją gazową. No i się skusiłam, postanowiłam ich sama wypróbować bo oni sobie ich bardzo chwalili (ci moi znajomi tą firmę) no i teraz ja sama polecam dalej, bo naprawdę byłam bardzo bardzo zadowolona z ich usług.
#2017-04-07 09:19:13 

salamandra

Użytkownik

Aha, aha. Okej, o to mi tylko chodziło. Chciałam mieć pewność, że na pewno próbowałaś i wiesz co polecasz, a nie słyszałaś u kogoś gdzieś tam czy coś… Wiesz jak jest :P
#2017-04-07 11:24:36 

narciarka

Użytkownik

No jasne, rozumiem doskonale. Ale naprawdę, bardzo ich polecam, bo ja teraz jak tylko mam jakiś problem to od razu do nich dzwonię. Tzn, no nie z każdym problemem się do nich zgłaszam, ale jak jest to problem z instalacją gazową albo z instalacją hydrauliczną to wiem, że na nich mogę polegać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015