Jakie usługi frezowania we Wrocławiu mogę zlecić firmie zewnętrznej?

#2017-04-12 03:08:02 

skostniała

Użytkownik

Dzień dobry! Mam takie pytanko, moze dla niektórych wydac sie dziwne, interesuje mnie jakie usługi frezowania moge zlecić firmie zewnętrznej? Bede wdzięczna za szybką pomoc, dodam ze interesują mnie tylko merytoryczne odpowiedzi:)
#2017-04-12 04:52:32 

baczek

Użytkownik

Faktycznie dziwne pytanie zadajesz, kazda szanująca sie firma która oferuje frezowanie we Wrocławiu i w każdym innym mieście gwarantuje kompleksowe uslugi w tym zakresie, wiec mozesz zlecić wszystko co tylko potrzebujesz.
#2017-04-12 06:14:00 

Kajko

Użytkownik

Ale prosba była o konkrety wiec moze ja pomoge, zajrzyj na https://sitkowscy.pl/oferta/frezowanie/ gdzie poznasz oferte rodzinnej firmy, która od lat zajmuje sie obróbką metali i tworzyw sztucznych, jedną ze specjalności firmy jest frezowanie Wrocław to jej siedziba, a wśród zaprezentowanej oferty jest zarówno frezowanie kanalików jak i zaawansowane technologicznie frezowanie CNC, które odznacza się jeszcze większą precyzją.
#2017-04-12 07:18:49 

MistrzZen

Użytkownik

Jak ktos ma własny zakład przemysłowy to nie opłaca sie frezowania zlecać firmie zewnętrznej trzeba przeciez zainwestować we własne frezarki.
#2017-04-12 09:28:42 

Bonus BGC

Użytkownik

Niekoniecznie, wszystko warto przekalkulować, współpraca z profesjonalnym zakładem tokarskim moze sie opłacic, bo nie każde przedsiębiorstwo stac na ciągłą rozbudowe własneg parku maszynowego a zlecając choćby frezowanie we Wrocławiu czy innym mieście zakładowi tokarskiemu masz pewność, ze zlecenie zawsze bedzie wykonane zgodnie ze specyfikacją i na czas.
#2017-04-12 09:45:01 

narciarka

Użytkownik

No właśnie, a przy stałej współpracy na pewno można liczyc na spore rabaty, więc to może być duży zysk dla przedsiębiorstwa i szansa na optymalizacje kosztów, dlatego przed zakupem frezarek warto rozwazyc taką opcję.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015